5 Spotkanie Certyfikowanych Doradców EFPA

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141026.spotkanie.efpa.01.400Z ogromną radością przesyłamy 14 Wieściolist EFPA Polska, przygotowany pod troskliwym okiem naszej Pani Redaktor, Edyty Bogackiej, EFPA EFA.

Ta edycja ma charakter specjalny. Współautorami jej są wszyscy uczestnicy 5. Spotkania Certyfikowanych Doradców EFPA. Jeszcze raz, w imieniu Zarządu EFPA Polska i Rady EFPA Polska dziękuję Wszystkim za bardzo aktywny udział w spotkaniu, w różnych rolach.

5. Spotkanie było ważne. W spólnie szukaliśmy motywacji, energii i skutecznych sposobów na to, abyśmy mogli pracować z klientami w przekonaniu, że zaspokajając ich potrzeby, realizujemy cele pracodawcy i jesteśmy w zgodzie z naszymi wartościami. Dyskutowaliśmy o postawach etycznych w zawodzie doradcy, o zaangażowaniu doradców w propagowaniu tych postaw, a także o budowaniu wzajemnego zaufania. Poznaliśmy aktualne nadzorcze spojrzenie UKNF na zmiany, które przyniesie MiFID II. Motywem przewodnim spotkania był nowy Kodeks Etyki EFPA.

Gorąco zachęcamy do lektury Wieściolistu. Jesteśmy pewni, że będzie źródłem ważnych refleksji i inspiracji.Zaprasza my też na stronę internetową EFPA Polska http://www.efpa.pl/

Czekamy również na Was w naszej grupie na LinkedIn

Źródło: Fundacja na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego