1000 firm partnerskich korzysta z serwisu Partnerzy.IdeaExpert.pl

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

komputer.analiza.01.400x300Niecałe pół roku temu ruszył serwis Partnerzy.IdeaExpert.pl, pierwsza w Polsce platforma dedykowana mikro i małym przedsiębiorstwom, zajmującymi się dystrybucją usług i produktów finansowych. Za jej zaprojektowanie i stworzenie odpowiada agencja GoldenSubmarine. Sześć miesięcy po uruchomieniu, serwis może pochwalić się ponad tysiącem zarejestrowanych partnerów.

Przedsiębiorcy zarządzający mikro i małymi przedsiębiorstwami często borykają się z brakiem wiarygodności w oczach klienta, która w przypadku usług finansowych jest niezwykle istotna. Duża część tych firm nie dysponuje także odpowiednim zapleczem i wystarczającą wiedzą, aby skutecznie rozbudowywać swój biznes.

Stworzony serwis Partnerzy.IdeaExpert.pl jest odpowiedzą właśnie na te potrzeby. Potwierdzeniem tego jest szybko rosnąca liczba podmiotów korzystających z platformy – odwiedza ją codziennie ponad 400 użytkowników, a w samej bazie zarejestrowanych jest więcej niż 1000 firm.

Serwis posiada wiele funkcjonalności dedykowanych partnerom. Zalogowanym użytkownikom umożliwia poszerzanie wiedzy z zakresu rynku finansowego dzięki udostępnianiu artykułów eksperckich, wyników badań, a także poprzez platformę e-learningową. Swoim partnerom oddaje do dyspozycji także kreator stron www, umożliwiający intuicyjne tworzenie stron firmowych w stylu „one page” – takim samym stylu, jak Partnerzy.IdeaExpert.pl.

Idea Expert uruchomiła także program lojalnościowy, w którym partnerzy zbierają punkty nie tylko za dobre wyniki sprzedaży, ale również za poszerzanie swojej wiedzy za pomocą e-learningu czy udział w konkursach i innych aktywnościach w serwisie. Punkty można wymienić na materiały marketingowe, gadżety oraz nagrody rzeczowe.

W ciągu kilku pierwszych miesięcy od startu, w serwisie zarejestrowało się ponad 1000 firm.

W kreatorze stworzono prawie 150 stron www, a kursy e-learningowe zostały ukończone 763 razy. Według danych Idea Expert z platformy korzysta około 450 osób dziennie.

System Partnerzy.IdeaExpert.pl nieustannie się rozwija. Wkrótce planowane jest wprowadzenie nowych funkcjonalności ułatwiających pracę pośrednikom.
141124.infografika.1000.partnerow.korzysta.z.platformy.idea.expert

Źródło: Idea Expert