Związek Banków Polskich Innowacyjną Instytucją Otoczenia Biznesu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2013.06.foto.049.500xNagroda główna dla Związku Banków Polskich w konkursie dla innowacyjnych projektów oraz Instytucji Otoczenia Biznesu, w kategorii Innowacyjna Instytucja Otoczenia Biznesu.

14 maja br. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach został rozstrzygnięty konkurs „Innowacyjne Projekty i Instytucje Otoczenia Biznesu 2013”. Nagrody i wyróżnienia, przyznawane corocznie przez kapitułę powołaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, najbardziej innowacyjnym projektom i instytucjom na polskim rynku odebrało dziesięć instytucji. Związek Banków Polskich został zwycięzcą tegorocznej edycji w kategorii „Innowacyjna Instytucja Otoczenia Biznesu”.

W tegorocznej edycji konkursu nagroda główna w kategorii Innowacyjna Instytucja Otoczenia Biznesu została przyznana ZBP za realizację projektu Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji na lata 2007-2013 (CIP) Instrumenty Finansowe dla MŚP (KPK), który od 2007 r. ułatwia polskim instytucjom finansowym i przedsiębiorcom korzystanie z nowych instrumentów inżynierii finansowej.

Zaangażowanie ZBP w prace nad rozwojem dostępu przedsiębiorców do finansowania zewnę...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI