Zupełnie nowa karta kibica SGB-KKS Lech Poznań

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140902.sgb.karta.400xW sierpniu ruszyła promocja nowej karty kibica SGB-KKS Lech Poznań. To nowy produkt przeznaczony dla kibiców i sympatyków "Kolejorza". Karta posiada funkcję płatniczą, a w kasach na INEA Stadionie można aktywować dodatkowo funkcję, która umożliwia wgranie biletu lub karnetu. Produkt dostępny jest w wybranych Bankach Spółdzielczych SGB i w oddziałach SGB-Banku S.A. To kolejny rodzaj karty kibica, który został przygotowany przez SGB-Bank S.A. we współpracy  z Klubem i organizacją MasterCard.

Nowa karta  kibica to debetowa karta płatnicza z funkcją zbliżeniową PayPass, za pomocą której można dysponować środkami na rachunku dokonując transakcji w kraju i za granicą. Połączenie z kontem osobistym to duża zaleta w porównaniu z dotychczasową kartą prepaid, w przypadku której należało pamiętać o wpłaceniu środków przed rozpoczęciem jej używania. Przy pomocy karty kibica można korzystać również z transakcji internetowych i wypłat gotówki w punktach usługowo-handlowych oferujących usługę cashback (Płać kartą i wypłacaj), a saldo rachunku można sprawdzić w każdym bankomacie lub przez Internet.

Aktywację funkcji stadionowej można przeprowadzić w kasach stadionowych. Wystarczy mieć przy sobie kartę oraz dokument potwierdzający tożsamość. W trakcie procesu aktywacji, na rewersie karty umieszczane są: zdjęcie, PESEL i nr ACN, dzięki czemu karta spełnia wymogi ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Po zakończeniu aktywacji funkcji stadionowej i zakupie karnetu lub biletu na mecz, karta jest w pełni kompatybilna z systemem wejścia na stadion. To pierwsza w Polsce karta kibica klubu piłkarskiego, łącząca w sobie funkcje płatnicze karty do konta z możliwością wejścia na stadion.

Dodatkowe korzyści z posiadania karty kibica to: 10 proc. zniżki na pierwszy bilet lub karnet na mecz nabywany za pomocą karty, 15 proc. zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań, a także 30 proc. zniżki na usługi medyczne świadczone przez POLMED.

Ponadto w wybranych Bankach Spółdzielczych oraz w SGB-Banku S.A. kibice nabywający kartę otrzymają voucher na darmowy bilet na wybrany mecz Lecha Poznań rozgrywany na INEA Stadionie.*

Vouchery można otrzymać w następujących bankach spółdzielczych: Lubusko – Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Drezdenku, Bank Spółdzielczy Duszniki, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, Bank Spółdzielczy w Kościanie, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie, Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach, Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach, Poznański Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko –  Sierakowskiego, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Spółdzielczy Bank Ludowy im. Ks. P. Wawrzyniaka w Śremie, Bank Spółdzielczy w Witkowie, Bank Spółdzielczy w Chodzieży.

*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Źródło: SGB-Bank S.A.