Zmiany w zarządzie TMS Brokers

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

tms.broker.01.400x225Stanowisko Prezesa Zarządu TMS Brokers SA objął Marcin Niewiadomski. Do zarządu dołączył również Jakub Zagórski, który zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego. Z zarządu odeszli Mariusz Potaczała i Artur Haze, który przeszedł do rady nadzorczej.

TMS Brokers jest pierwszym w historii polskim domem maklerskim na rynku Forex. Nowy prezes zamierza obudzić drzemiący w spółce potencjał przez rozwój oferty produktowej skierowanej do inwestorów z rynku akcji, a jego nominacja zbiegła się w czasie z wprowadzeniem do oferty TMS Brokers kontraktów CFD na akcje 40 największych spółek z amerykańskich i niemieckich parkietów.

Marcin Niewiadomski ma 18-letnie doświadczenie zdobyte na rynku finansowym, głównie w branży bankowości detalicznej oraz consumer finance. Jest doktorem nauk ekonomicznych warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Uzyskał również dyplom MBA Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois. Wcześniej zajmował stanowisko w zarządzie ubezpieczyciela Link4, gdzie odpowiadał za sprzedaż i marketing.

Źródło: www.m.tms.pl