Zmiany w Zarządzie Providenta

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

szerling.katarzyna.provident.267x400Katarzyna Szerling została powołana na Członka Zarządu Provident Polska. Do tej pory była Dyrektorem Pionu Marketingu. Jest czwartą kobietą w najwyższym kierownictwie firmy.

Katarzyna Szerling odpowiadać będzie za cały pion marketingu i wszystkie działania marketingowe oraz budujące markę firmy, rozbudowę portfela produktowego, działania CRM a także analizy i badania rynkowe.

To wielkie wyróżnienie, a także możliwość kontynuacji rozpoczętych działań z większą siłą. Obejmując w marcu stanowisko Dyrektora Pionu Marketingu zostałam poproszona o stworzenie strategii marketingowej spółki. Prace są zaawansowane, a pierwsze efekty będzie można zobaczyć już niedługo – mówi Katarzyna Szerling, Członek Zarządu Provident Polska

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracę w Providencie rozpoczęła w kwietniu 2013 r. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, zarządzaniu marką oraz segmentami klientów, sprzedaży produktów finansowych, rozwoju nowych obszarów biznesowych, które zdobywała m.in. w Direct Group Bertelsmann i Kredyt Banku.

Źródło: www.ceo.com.pl