Zbliżą się II Kongres Profesjonalistów IT. Ostatnie dni rejestracji

Zbliżą się II Kongres Profesjonalistów IT. Ostatnie dni rejestracji
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zaledwie kilka dni dzieli nas od ogólnopolskiego spotkania branży ICT, czyli II Kongresu Profesjonalistów IT. Już 2 października w Rzeszowie zgromadzą się eksperci tworzący nowoczesne technologie oraz osoby, dla których systemy informatyczne są fundamentem prowadzenia własnego biznesu. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm i instytucji oraz agencji interaktywnych, a także twórcy aplikacji czy startupów.

Druga edycja Kongresu Profesjonalistów IT to znakomita okazja, aby zorientować się w trendach i innowacjach dostępnych na rynku ICT. Podczas wydarzenia dyskutować będziemy o takich zagadnieniach m.in. jak: inżyniera wymagań, cloud computing, internet rzeczy czy budowa i promocja biznesu w sieci. To jednak zaledwie kilka tematów, z jakimi zmierzą się zaproszeni goście. Pełen program znajduje się na stronie internetowej wydarzenia. Tam nadal można zgłosić swoje uczestnictwo.

O tym, że informatyka jest obecna w niemal każdym obszarze naszego życia nikogo nie trzeba przekonywać. Jak nowoczesne technologie zmieniają współczesny biznes? To najlepiej wiedzą prelegenci tegorocznego Kongresu Profesjonalistów IT. Na liście gości znalazły się doskonale znane w branży nazwiska. Podczas wydarzenia wystąpią m.in.: Michał Sadowski, Założyciel i Prezes Brand24 S.A., Magdalena Wawryn, Kierownik Sekcji Testów, Cyfrowy Polsat, Rafał Roszak, Dyrektor Marketingu e24cloud, Beyond Sp. z o. o., Anna Sieńko, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych IBM Europa Środkowa i Wschodnia, Wojciech Murzyn, Konsultant, Erdo – pracownia dobrej komunikacji, Paweł Podwysocki, Prezes Zarządu Unify Sp. z o.o oraz Karol Wituszyński, Audience Team Lead, Microsoft Sp. z o. o. – W trakcie wystąpień plenarnych, a później debaty, będzie mowa także o tym, co innowacyjne narzędzia mogą wnieść do firmy, jakie korzyści dla przedsiębiorców wynikają z zastosowania systemów informatycznych oraz w jakim kierunku będzie rozwijała się branża ICT. Do udziału w wydarzeniu zgłaszają się uczestnicy z całej Polski, którzy do Rzeszowa przyjadą, aby poszerzać swoje informatyczne horyzonty – zachęca Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Na kilka dni przed Kongresem zostało już niewiele wolnych miejsc. Aby zostać uczestnikiem, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia w zakładce Zgłoszenia. Organizatorem konferencji jest Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

Źródło: Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej