Wyzwanie Sportowe SGB 2022 z niespodzianką dla sympatyków banków spółdzielczych

Wyzwanie Sportowe SGB 2022 z niespodzianką dla sympatyków banków spółdzielczych
Źródło: SGB-Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Spółdzielcza Grupa Bankowa 30 kwietnia zaczyna IV edycję Wyzwania Sportowego SGB – w tym roku ma niespodziankę dla sympatyków swoich banków spółdzielczych.

Zeszłoroczna III. edycja konkursu była rekordowa. Udział w niej wzięło ponad 1800 uczestników, którzy wspólnie pokonali 500 tysięcy kilometrów, czyli 12-krotnie okrążyli Ziemię!

Wyzwanie Sportowe SGB opiera się na aplikacji Activy, w której uczestnicy rejestrują trasy (km) za pomocą smartfona lub smartwatcha w kategoriach MARSZ/BIEG oraz ROWER.

Kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych.

A taką koszulkę można wygrać w konkursie, jeśli zajmiecie miejsca 1-5 w indywidualce (kategorie ROWER i BIEG/CHÓD) lub zrobicie 2×200 – co najmniej 200 km w kategorii ROWER oraz co najmniej 200 km w kategorii BIEG/CHÓD).

Wyzwanie sportowe SGB, koszulki
Żródło: SGB-Bank

Czytaj także: Milion kilometrów do pokonania – SGB wspiera dzieci w akcji RakReaton

Rób to, co lubisz i pomóż innym

W tym roku spółdzielcy z SGB organizują 2 konkursy:

– dla pracowników – IV edycja;

– dla wszystkich sympatyków SGB – I edycja.

Co to oznacza? Że udział w tym drugim może wziąć każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy.

Powodów może być wiele: być może pracuje tam jego przyjaciel, a może bank znajduje się tuż koło piekarni, w której codziennie kupuje chleb?

Żeby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla sympatyków SGB wystarczy pobrać aplikację Activy i zgłosić się do konkursu WYZWANIE SPORTOWE SGB – SYMPATYCY SGB.

I tutaj zachęcamy wszystkich sympatyków banków SGB do wzięcia udział w nowym konkursie, w którym wszyscy razem muszą pokonać co najmniej 80 tysięcy kilometrów (2-krotne okrążenie Ziemi), żeby uruchomić nagrody charytatywne. Będą to nagrody finansowe z przeznaczeniem na sprzęt sportowy dla fundacji/organizacji/stowarzyszeń wspierających dzieciaki.

Pod koniec kwietnia należy udać się do zaprzyjaźnionego banku spółdzielczego SGB lub zajrzeć np. na stronę www, fanpage, po specjalny kod umożliwiający wejście do konkursu.

Czytaj także: Pracownicy SGB pokonali 500 tysięcy kilometrów, dla zdrowia innych i swojego

Każdy kilometr się liczy!

Niezależnie jednak od powodu, najważniejsze jest to, że przez blisko 1,5 miesiąca (30 kwietnia – 12 czerwca) będziemy rejestrować kilometry tras za pomocą smartfona lub smartwatcha w kategoriach BIEG/CHÓD oraz ROWER.

Do konkursu zapisało się już ponad 1300 osób! I liczba ta systematycznie rośnie.

Dlaczego to robimy? Mamy dwa główne cele:

– promocja zdrowego trybu życia,

– pomoc dla dzieciaków przez wsparcie fundacji / organizacji sprzętem sportowym.

Znów liczyć się będzie każdy pokonany kilometr, każdy rodzaj zaangażowania i zainteresowania. Znów, tak jak wcześniej, przyświecać nam będzie szczytny cel charytatywny, a przy okazji – wzmocnienie sił fizycznych i psychicznych uczestników akcji.

Im więcej aktywnych osób, tym lepszy wynik w klasyfikacji drużynowej. A najlepsi w tej klasyfikacji w obu konkursach mogą przekazać zebrane pieniądze na zakup sprzętu sportowego dla wybranej przez siebie fundacji lub organizacji pożytku publicznego.

W IV edycji Wyzwania Sportowego SGB udział weźmie także drużyna MEDIA, złożona między innymi z pracowników redakcji. Trzymajcie za nas kciuki!

Dlatego: dołącz do Wyzwania, zaproś swoich znajomych. Każdy kilometr się liczy, żeby wspólnie osiągnąć cele charytatywne!

W razie pytań skontaktuj się z organizatorami:

Rafał Łopka: rafal.lopka@sgb.pl

Tomasz Synakiewicz: tomasz.synakiewicz@sgb.pl

Wyzwanie Sportowe SGB 2022 – Regulamin

Wyzwanie sportowe SGB 2022
Źródło: SGB-Bank
Źródło: aleBank.pl