Wydarzenia: Głos w sprawie finansów samorządowych

Wydarzenia: Głos w sprawie finansów samorządowych
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 15 lat Forum Kapitału i Finansów stanowi najważniejszą platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i finansów.

Różnorodność tematyki, trans­fer wiedzy na temat wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz wysoce merytoryczny kontekst sprzyja zapoznaniu się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, produktami, trenda­mi oraz dobrymi praktykami, dzięki którym samorządowcy zdobywają niezbędne informacje o tym, jak na­jefektywniej wykorzystywać budżety, którymi dysponują. Osiągnięciem jest to, że stali uczestnicy forum bardzo dobrze je oceniają i z roku na rok od­notowuje się coraz wyższą frekwencję. Wszyscy podkreślają, że jest to najle­psze miejsce na pozyskiwanie wiedzy i wymianę doświadczeń, które poma­gają im w codziennej pracy. Osiąga się to dzięki wieloletniemu doświad­czeniu, wsłuchiwaniu się w głosy sa­morządowców oraz identyfikacji ze światem samorządowym, a także pasji i zaangażowaniu, z jakim przygotowy­wane jest to wydarzenie.

Tegoroczna XV jubileuszowa edy­cja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów po raz trzeci odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kon­gresowym w Katowicach w dniach 5–6 października.

Zł...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI