Wydarzenia: ESBANK Bank Spółdzielczy: Nagrodził przedsiębiorczą młodzież

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2016.04.foto.066.a.400xPo raz siódmy Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku zachęcał gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do rozwijania umiejętności promowania działalności gospodarczej oraz promocji szkolnictwa zawodowego. Kolejny rok z rzędu inicjatywę wsparł ESBANK Bank Spółdzielczy.

Konkurs „Bądź przedsiębiorczy – wypromuj firmę i zawód” skierowany był do młodzieży ze szkół z terenu powiatu radomszczańskiego i odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Gimnazjaliści mieli za zadanie wykonać 3 fotografie lub prezentację multimedialną, ukazujące jeden z zawodów, w którym kształci radomszczański „Ekonomik”. Celem rywalizacji – poza zachętą do kreatywności – była promocja m.in. takich profesji, jak ekonomista, analityk finansowy czy bankowiec. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych dzięki konkursowi mogli się natomiast sprawdzić jako twórcy reklamy – przygotowując spot na telebim, promujący lokalną firmę.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI