Wydarzenia: Bank BPS Mobilnie na XX Targach Film Video Foto

Wydarzenia: Bank BPS Mobilnie na XX Targach Film Video Foto
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank BPS gościł na XX (jubileuszowych) Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi.

Targi te, to najważniejsza tego typu impreza branżowa w Polsce i Europie Środkowo- -Wschodniej, na którą przybywają wystawcy z kraju i z zagranicy. Co roku goszczą tu producenci i dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów fotograficznych i filmowych, technologii multimedialnych oraz rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku, a także postprodukcji. Targi FILM VIDEO FOTO to zawsze także „Strefa Sztuki”, czyli cykl spotkań z młodymi, polskimi fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii i mogą zainspirować gości i zarazić ich pasją fotografowania.

Tegoroczną imprezę odwiedziło prawie 20 tys. osób, mogli oni zapoznać się z bogatą ofertą blisko 130 wystawców, wziąć udział w ponad 100 warsztatach, seminariach i spotkaniach autorskich, a także obejrzeć 10 wystaw fotograficznych. Pracownicy Międzynarodowych Targów Łódzkich wraz z wystawcami i partnerami przygotowali, w sześciu salach konferencyjnych ponad 100 różnych warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań, które cieszyły się bardzo dużą popularnością i rekordową frekwencją.

W tym roku po raz pierwszy w Targach FILM VIDEO FOTO uczestniczył również Bank BPS – głównie pod marką Bank BPS Mobilnie i dzieląc stoisko wspólnie z portalem Optyczne. pl – prezentując się zarówno od strony biznesowej (atrakcyjna oferta produktowa), jak i artystycznej (konkurs „Bankowość mobilna w obiektywie”). Promował aplikację bankowości mobilnej BPS Mobilnie, Rachunek VIPkonto oraz Kartę Kredytową World MasterCard – taki zestaw dla osób aktywnych, podróżujących znacznie poprawia zarówno komfort korzystania z usług banku, jak i poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Przewodniczącym jury konkursu fotograficznego „Bankowość mobilna w obiektywie”, zorganizowanego pod marką Bank BPS Mobilnie, jest słynny fotograf i podróżnik Jacek Bonecki, autor wielu książek, w tym „Jak fotografować smartfonem”, a partnerami Fujifilm oraz Instax. Znamy powiedzenie, że najlepszy aparat fotograficzny to ten, który mamy przy sobie. Znamy fotografie wykonane przez profesjonalistów prostymi, małymi aparatami, które akurat mieli przy sobie i dzięki temu mogli uchwycić ważną, interesującą lub zabawną ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI