Wonga: zmiany w zarządzie

Wonga: zmiany w zarządzie
Agnieszka Szczepanik Fot. Wonga
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza Wonga powołała Agnieszkę Szczepanik na stanowisko członkini zarządu spółki odpowiedzialną za rozwój obecnych i nowych produktów oraz marketing. Z Wongą po 10 latach pożegnała się Sylwia Drejer-Cichucka.

Agnieszka Szczepanik związana jest z Wonga od 2015 r. Od dwóch lat kieruje Departamentem Rozwoju Produktu. Wcześniej jako Dyrektor Departamentu Edukacji kierowała portalem edukacyjnym Kapitalni.org, który jest jedną z największych tego typu platform w Polsce.

Doświadczenie zawodowe

Agnieszka Szczepanik jest ekspertem w zakresie przygotowywania i wdrażania strategii produktowych i serwisów internetowych, tworzenia oraz implementacji biznesowych i technologicznych rozwiązań dla www oraz aplikacji mobilnych. Tworzyła platformę VOD w Telewizji Puls, kierowała spółką Grupy ZPR, która zajmowała się digitalizacją i sprzedażą contentu, wdrażała pierwszy w Polsce serwis steamingowy Muzodajnia.

Czytaj także: Michał Sobiech z Citibanku na CFO w Wonga >>>

– Przed Wonga wiele produktowych zmian, innowacyjnych rozwiązań, które przygotowujemy dla naszych klientów. Agnieszka ze swoim zespołem odpowiada za nowości, która Wonga wkrótce pokaże – mówi Tomasz Fedyna, prezes zarządu Wonga.

Sylwia Drejer-Cichucka odeszła z zarządu Wongi

Po 10 latach w Wonga ze stanowiska członkini zarządu spółki odeszła Sylwia Drejer-Cichucka.

– Sylwia była jedną z pierwszych osób, które tworzyły Wonga w Polsce, odpowiadała za rozwój biznesu i produktu oraz marketing. Jej wkład w rozwój Wonga jest nie do przecenienia, dbała o to, żebyśmy byli organizacją innowacyjną, a także skoncentrowaną na człowieku. Życzymy Sylwii powodzenia i wielu fascynujących wyzwań – mówi Tomasz Fedyna.

Źródło: Wonga Polska