Więcej książek w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Więcej książek w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów
Fot. stock.adobe.com/ekapolsira
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowa Era - największe wydawnictwo edukacyjne w Polsce rozszerza współpracę z SEGRO na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Ekspansja w ramach lokalizacji pozwoli na konsolidację operacji logistycznych wydawnictwa. Na mocy umowy firma zajmuje ok. 7 000 m² powierzchni w budynku A.

Nowa Era wybrała SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jako główne centrum dystrybucji i magazynowania ze względu na doskonałe położenie oraz dużą elastyczność co do możliwości wykorzystania powierzchni. „W obsłudze logistycznej coraz większe znaczenie zyskuje systemowe i techniczne zaplecze technologiczne, dlatego w ostatnim roku zainwestowaliśmy w nowoczesne systemy zarządzania magazynem oraz zreorganizowaliśmy strefę e-commerce. Dzięki temu jesteśmy obecnie w stanie realizować dostawy towarów w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Pracę usprawnia specjalny moduł linii do półautomatycznego konfekcjonowania i pakowania przesyłek oraz specjalistyczna maszyna do nadawania przesyłek seryjnych.” – wymienia Włodzimierz Bański, Dyrektor Sprzedaży wydawnictwa Nowa Era.

„Cieszy nas możliwość dalszej współpracy z Nową Erą w odpowiedzi na potrzebny wynikające z rozwoju firmy. Nasz park składa się z czterech budynków oferujących łącznie 36 600 m² powierzchni. W ciągu niespełna dwóch lat przeprowadziliśmy wiele udanych transakcji, co jest bardzo dużym sukcesem naszego zespołu leasingowego oraz potwierdzeniem atrakcyjności SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów.” – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Jedną z największych zalet SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest dogodne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od samego centrum Warszawy. Kompleks oferuje łącznie 36 600 m² powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

Źródło: SEGRO