Webianrium „Charlie 4.0 – inaczej o automatyzacji”, czyli jak sprawnie pracować z dokumentami; 12 października 2021 roku

Webianrium „Charlie 4.0 – inaczej o automatyzacji”, czyli jak sprawnie pracować z dokumentami; 12 października 2021 roku
Źródło: aleBank.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Czy czasem czujesz się w pracy jak Charlie Chaplin w legendarnym filmie „Modern Times”? Twoi pracownicy też narzekają?

Zapewne w swojej organizacji na co dzień borykasz się z różnego rodzaju dokumentami, które organizacja z różnych powodów chce lub musi wyprodukować.

A to umowa (w kilkunastu wariantach), a to oferta, a to monit, reklamacja, zapytanie, wniosek…. Setki, tysiące albo i setki tysięcy dokumentów miesięcznie, rocznie… i wszystkie spersonalizowane.

Dokumenty: realia i wyzwania

Jak się w tym nie pogubić? Automatyzować? Zatrudniać kolejne firmy do tworzenia i modyfikacji szablonów? A może lepiej zatrudnić jeszcze więcej ludzi do tworzenia dokumentów? I jak wygląda przyszłość skoro ilość dokumentów stale rośnie?

Zapraszamy Cię na webianrium „Charlie 4.0 – inaczej o automatyzacji”, które odbędzie się 12.10.2021 (we wtorek) o godz. 11:45 podczas, którego Michał Drabikowski i Łukasz Kujawski, rozważą wybrane zagadnienia automatyzacji pracy z dokumentami.

Panowie sięgną do czasów historycznych (tak!) – momentów przełomowych w historii dokumentu, prześledzą zmiany dotyczące wytwarzania dokumentów i rosnące tempo tych zmian, spróbują przyjrzeć się dzisiejszym realiom i wyzwaniom, a także podzielą się pomysłem, być może rozwiązaniem na przyszłość.

Wystarczy się zapisać

Zapraszamy Cię na niezwykłe webinarium, które być może skłoni Cię do zgłębienia tematu automatyzacji pracy w Twojej Organizacji. To nie będzie wykład, to będzie rozmowa….

Jeśli:

– chcesz posłuchać „gadających głów”,

– chcesz wziąć udział w kolejnym, nudnym webinarium produktowym,

– interesuje Cię jedynie formalne, monotonne i sztywne gadanie,

– chcesz jedynie stracić pół godziny swojego cennego czasu…

…to zdecydowanie nie jest to spotkanie dla Ciebie!

Ale jeżeli masz ochotę wziąć udział w luźnym webinarium, gdzie w nieoczywisty sposób mówimy o oczywistych sprawach, gdzie w nieszablonowy sposób dowiesz się kilku interesujących faktów i usłyszysz po prosu dobrą historię, która być może zainspiruje Cię do zmian – to właśnie na Ciebie czekamy!

Zapisz się bezpłatnie i skorzystaj! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj -> https://in4mates.clickmeeting.com/charle-4-0/register

Patronat nad wydarzeniem objęli – ITwiz i aleBank.pl

Źródło: In4mates