Warszawska Sky, 1200 nowoczesnych mieszkań powstaje w Nowym Dworze Mazowieckim

Warszawska Sky, 1200 nowoczesnych mieszkań powstaje w Nowym Dworze Mazowieckim
Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawska Sky. Źródło: HRE Investments.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Mieszkanie z widokiem na malowniczą Wisłę lub Narew w znakomitej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim: blisko plaży, parku miejskiego i bazarku. Inwestycję realizuje BDC Development ‒ deweloper z Mazowsza z ponad 20-letnim doświadczeniem.

W rejonie ulicy Warszawskiej, w dobrze rozwiniętej części miasta zrealizowany zostanie projekt, który zakłada budowę 1200 mieszkań o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powierzchni użytkowej.

Mieszkania od 26 do 78 mkw.

Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Pierwszy dotyczy budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 12 kondygnacji. Znajdzie się tutaj 275 mieszkań. Deweloper, znając oczekiwania klientów, proponuje szeroki wachlarz mieszkaniowy. Od jednopokojowych od 26 mkw. do czteropokojowych, przestronnych lokali o powierzchni ponad 78 mkw.

Nowy Dwór Mazowiecki jest bezpiecznym i nowoczesnym miastem, otwartym na mieszkańców, inwestorów i turystykę

Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały balkony lub loggie, a lokale na parterze ogródki. Dzięki zastosowaniu dużych okien lokatorzy będą mogli cieszyć się dłużej naturalnym światłem i przepięknym widokiem na pobliską panoramę.

Czytaj także: Rząd planuje zmiany w ustawie o listach zastawnych i bankach hipotecznych

Inwestycja będzie się wyróżniać na tle pozostałych obiektów. Budynki mają ciekawą bryłę i formę architektoniczną podkreśloną dodatkowo poprzez zróżnicowaną kolorystykę i zastosowanie na elewacji różnych materiałów wykończeniowych.

Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie zielenią. Dla najmłodszych nie zabraknie placu zabaw. Miejsca parkingowe dla mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej oraz na zewnątrz.

Korzystna lokalizacja i połączenia komunikacyjne

Gigantycznym atutem inwestycji jest samo położenie. W kilka minut spacerem dostaniemy się na plażę publiczną. Wycieczka rowerowa do Parku Miejskiego im. Józefa Wybickiego będzie przyjemnością.

Dojazd samochodem do przystani żeglarskiej czy miejskiej pływalni zamknie się w 5 minutach. Z odwiezieniem dzieci do przedszkola, szkoły też nie będzie problemu.

Czytaj także: Rynek mieszkaniowy silniejszy od Covid-19

W sąsiedztwie inwestycji jest miejski bazar, gdzie kupimy świeże owoce i warzywa. Obok jest też duża galeria handlowa.

Dobre połączenie komunikacyjne, bliskość dworca PKP, dróg wylotowych i lotniska Modlin ułatwią lokatorom wyjazdy za miasto.

Dojazd do Warszawy zajmuje 20 minut.

Nowy Dwór Mazowiecki jest bezpiecznym i nowoczesnym miastem, otwartym na mieszkańców, inwestorów i turystykę.

Malownicze położenie w widłach Narwi i Wisły, sąsiedztwo kompleksu zabytkowo-fortecznego Twierdzy Modlin czyni to miejsce wyjątkowym w skali kraju.

Czytaj także: HRE Index: wzrost cen mieszkań wyprzedzi inflację

Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawska Sky
Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawska Sky. Źródło: HRE Investments
Źródło: HRE Investments