W Uberze zapłacisz teraz BLIKIEM

W Uberze zapłacisz teraz BLIKIEM
Fot. BLIK
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polacy bardzo chętnie płacą BLIKIEM i oczekują od usługodawców udostępnienia im tego sposobu zapłaty. Dlatego już teraz, miliony użytkowników aplikacji Uber w Polsce, może zapłacić za przejazd właśnie za pomocą kodu BLIK.

– W działaniach, które podejmujemy na co dzień koncentrujemy się przede wszystkim na zwiększaniu komfortu podróżujących i dostarczaniu im wielu możliwości wyboru, także w zakresie dostępnych metod płatności. BLIK, który z roku na rok notuje wzrosty popularności, doskonale uzupełnia dostępne w naszej aplikacji formy rozliczeń za przejazdy – mówi Michał Konowrocki, Dyrektor Zarządzający Uber Poland.          

Jak zapłacić BLIKIEM w Uberze?

Aby skorzystać z tej formy płatności należy wejść w menu klikając w lewy górny róg i przejść do zakładki „Płatności i Promocje”. Następnie wystarczy wybrać BLIKA jako preferowaną metodę płatności za przejazdy.

Czytaj także: BLIK Płacę później: w Banku Millennium ruszyły testy płatności odroczonych >>>

– Liczba użytkowników BLIKA wciąż rośnie. Regularnie korzysta z niego ponad 11,3 mln użytkowników. Dlatego jesteśmy przekonani, że udostępnienie tej formy płatności w aplikacji Uber ucieszy osoby, które zamawiają za jej pośrednictwem przejazdy, a także zachęci kolejne do skorzystania z tej formy transportu. To ważna współpraca, która z pewnością przyczyni się do dalszego popularyzowania naszego rozwiązania – mówi Magdalena Kubisa, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w BLIK.

Darmowy przejazd na start

Z okazji uruchomienia BLIKA w aplikacji, Uber oferuje specjalne promocje na przejazdy dla nowych użytkowników. Każda osoba, która zainstaluje i skorzysta z aplikacji, otrzyma 99 proc. zniżki na 3 pierwsze przejazdy opłacone BLIKIEM. Maksymalna wysokość jednorazowej promocji to 20 złotych. Z oferty będzie można skorzystać od 19.09 do 16.10.

Źródło: BLIK