W sezonie chorobowym pożyczka z rocznym pakietem medycznym gratis

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

lekarz.laptop.01.400x267Od 1 października do 4 listopada 2014 r. wszyscy nowi klienci firmy Provident, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki w wysokości minimum 1000 zł otrzymają prawo do skorzystania z rocznego pakietu medycznego.

Promocja obejmuje zarówno osoby, które zdecydują się na umowę z opcją obsługi spłat w domu lub uiszczania ich przelewem, jak i tych korzystających z oferty pożyczki konsolidacyjnej.

Ze specjalnej oferty ubezpieczenia medycznego gratis mogli do tej pory skorzystać tylko seniorzy. Przez najbliższy miesiąc chcemy sprawdzić zainteresowanie taką ofertą wśród szerszej grupy klientów. Wychodzimy z założenia, że możliwość skorzystania z natychmiastowej, bezpłatnej pomocy medycznej w przypadku nagłego zachorowania albo nieszczęśliwego wypadku będzie równie ciekawą propozycją dla osób młodych – mówi Tomasz Pietruszewski z Provident Polska S.A.

Pakiet pokrywa świadczenia na wypadek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Jego zakres obejmuje m.in. pobyt w szpitalu oraz usługi medyczne takie jak nielimitowany dostęp do informacji medycznej, wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, specjalisty lub rehabilitanta. Ponadto osoby korzystające z promocji będą mogły liczyć na transport do placówki ochrony zdrowia lub wizytę domową fizjoterapeuty lub pielęgniarki, a także dostarczenie leków do miejsca pobytu wraz z ich refundacją do kwoty 200 zł.

Zbliża się sezon grypy, a zachorowań jest coraz więcej. Według danych Państwowego Zakładu Higieny ubiegły rok był na przykład pod tym względem rekordowy. W razie nagłego zachorowania, czyli również grypy czy przeziębienia, właściciel pakietu będzie mógł skorzystać m.in. z prywatnej wizyty lekarza, bez konieczności stania w kolejce. Dowieziemy też leki, a wtedy klientowi dodatkowo będzie przysługiwać refundacja ich kosztów do 200 zł. Gdy z kolei przyjdzie zima, może częściej dochodzić do nieszczęśliwych wypadków. Jeśli zdarzą się groźne, wymagające hospitalizacji, wypłacimy klientowi 50 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu. (wyłączając 2 pierwsze dni), nawet kwotę 9000 zł – mówi Izabela Ławecka, przedstawicielka firmy AXA.

Promocja będzie trwała od 1 października 2014 r. do 4 listopada 2014 roku włącznie. Więcej informacji na temat oferty specjalnej można uzyskać dzwoniąc na infolinię pod numer 600 400 600 lub odwiedzając stronę internetową firmy Provident Polska.

Źródło: Provident Polska S.A.