W Banku Pekao pożyczka konsolidacyjna na klik

W Banku Pekao pożyczka konsolidacyjna na klik
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jak wynika z raportu Związku Banków Polskich InfoKREDYT łączne należności gospodarstw domowych wobec sektora bankowego na koniec września 2020 roku wyniosły 767,5 mld zł. Dane wskazują, że część konsumentów ma do spłaty po kilka zobowiązań. Właśnie z myślą o takich klientach Bank Pekao wprowadził do swojej oferty Pożyczkę konsolidacyjną na klik, której głównym celem jest łatwe przeniesienie kredytów gotówkowych z innych banków. Dodatkowo w ramach wniosku klient może otrzymać środki na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty konsolidowanych kredytów.

Dzięki Pożyczce konsolidacyjnej na klik w Banku Pekao można szybko i łatwo połączyć kilka należności w jedną i jeszcze zyskać na połączonej spłacie. Do tego cały proces odbywa się całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Osoby, które zdecydują się na konsolidację swoich kredytów do końca maja br. mogą skorzystać z dodatkowej oferty – bank nie pobierze prowizji zarówno od przenoszonych kredytów bez względu na to jaką kwotę konsolidujemy, jak też od środków na dowolny cel.

Czytaj także: Strategia Pekao do 2024 roku: bank uniwersalny pierwszego wyboru >>>

– W czasach pandemii szczególnie wspieramy naszych klientów w łatwych i nowoczesnych sposobach wnioskowania o pożyczkę za pomocą bankowości elektronicznej. Nasz proces konsolidacji na klik jest bardzo prosty, wygodny i oparty na atrakcyjnych warunkach. Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji, a następnie z listy spłacanych kredytów gotówkowych, wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao. W ramach tego samego wniosku klient może też otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel. Co więcej może obniżyć wysokość miesięcznego zobowiązania i łatwo dopasować wysokość raty do swoich możliwości finansowych – wyjaśnia Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

Czytaj także: Bank Pekao jako pierwszy w Polsce wprowadza możliwość otwarcia konta na selfie przy użyciu e-dowodu >>>

Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej to nawet 120 tys. zł, a maksymalny okres kredytowania to aż 120 miesięcy. Dzięki temu klienci mogą zmniejszyć wysokość płaconych rat, dopasowując je do swoich aktualnych potrzeb i możliwości. To jest szczególnie ważne przede wszystkim przy wyższych kwotach pożyczek czy też konsolidacji kredytów z innych banków.

Omnikanałowy sposób wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest omnikanałowy. To oznacza, że klient sam wybiera kanał, za pośrednictwem którego złoży wniosek. Może to zrobić w aplikacji mobilnej PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Co istotne w każdym momencie można przerwać procesowanie wniosku i kontynuować już w innym kanale. Klient oczywiście zawsze może też skontaktować się z konsultantem infolinii Pekao lub dokończyć proces udzielenia pożyczki w dowolnej placówce banku.

Źródło: Bank Pekao SA