W Banku Pekao kredyt hipoteczny z zerową prowizją i akceptowanym niższym wkładem własnym

W Banku Pekao kredyt hipoteczny z zerową prowizją i akceptowanym niższym wkładem własnym
Fot. Bank Pekao
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Początek roku to dobry czas na zakup nieruchomości z kredytem hipotecznym w Banku Pekao. Osoby planujące realizację marzenia o własnych czterech kątach, mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych warunków cenowych i zawnioskować o kredyt przez internet. Bank oferuje marżę od 1,95%, prowizję od 0%, a także sfinansuje nawet 90% wartości nieruchomości.

Osoby planujące zakup własnego mieszkania mogą skorzystać ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego w Banku Pekao. I to całkowicie zdalnie. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu (CPI), nie zapłacą prowizji.

Dodatkowo, bank oferuje im marżę w wysokości od 1,95%, a także obniża wymogi związane z tzw. wskaźnikiem LtV, określając go na maksymalnym poziomie 90%.

Oznacza to że minimalny wkład własny może wynieść nawet 10%. Promocyjna oferta obowiązuje do końca marca br. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić formularz na stronie internetowej promocji.

Jak ubiegać się o kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao?

Ubieganie się o kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao jest dziecinnie proste, a także wygodne. Klient może dostosować go całkowicie do swoich potrzeb i możliwości. Kalkulator online „Szybka rata” znajdujący się na stronie internetowej promocji, pomoże mu ustalić wysokości raty.

Klient może liczyć na kompleksowe wsparcie doradcy hipotecznego w załatwieniu formalności online, a także uproszczoną wycenę nieruchomości dla kredytu do 300 tys. zł.

Wniosek kredytowy można złożyć całkowicie zdalnie. Jego skan oraz innych potrzebnych dokumentów wystarczy przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24.

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy w oddziale, do którego klient zapraszany jest dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Czytaj także: W Santander Bank Polska niższe marże kredytów mieszkaniowych z oprocentowaniem zmiennym >>>

– Staranie się o kredyt hipoteczny kojarzy się wielu klientom z szeregiem  formalności i licznymi wizytami w oddziale banku. Dlatego uprościliśmy proces wnioskowania o kredyt mieszkaniowy, w całości opierając się na zdalnym kontakcie klienta z doradcą. Wiemy jak ważne jest szczególnie teraz, w czasie pandemii, gdy eliminowanie dodatkowego ryzyka jest tak ważne dla nas wszystkich. Chcemy też dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów, uatrakcyjniając warunki kredytu, a także promując ją szeroko w internecie –  mówi Artur Smolarczyk, Dyrektor Biura Kredytów Mieszkaniowych w Banku Pekao S.A.

Specjalna kampania online

Bank Pekao uruchomił specjalną kampanię online, promującą aktualną ofertę kredytów mieszkaniowych w wyszukiwarce Google, popularnych porównywarkach finansowych i nieruchomościowych serwisach ogłoszeniowych.

Celem działań reklamowych jest dotarcie do jak najszerszej grupy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości i szukających najkorzystniejszej na rynku oferty.

Kredyt hipoteczny Banku Pekao zwyciężył w 2020 roku w rankingu Złoty Bankier, konkursie organizowanym przez redakcje Pulsu Biznesu i Bankier.pl.

Oferta Banku Pekao okazała się najlepiej dopasowana do osób z różnych grup wiekowych. Została doceniona nie tylko za atrakcyjne warunki cenowe, ale również za prostotę i czytelność, a także elastyczność.

Źródło: Bank Pekao SA