W Banku Millennium pakiet dla firm z terminalem płatniczym

W Banku Millennium pakiet dla firm z terminalem płatniczym
Fot. stock.adobe.com/Robson90
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Millennium przygotował dla klientów segmentu Biznes pakiet Smart Terminal Plus, w ramach którego otrzymują nowoczesny, multifunkcyjny terminal płatniczy z mobilną aplikacją sprzedażową i bezprzewodową drukarką fiskalną online. Zestaw jest alternatywą dla kasy fiskalnej, pozwala w prosty sposób rejestrować transakcje i jest intuicyjnym systemem do zarządzania produktami i sprzedażą.

Przedsiębiorca, który skorzysta z pakietu, otrzymuje nowoczesne stanowisko sprzedaży, z innowacyjnym terminalem NexGo N3, nowoczesną aplikacją sprzedażową Novitus Bill i kompaktową drukarką fiskalną DEON Online, dostarczaną podczas instalacji terminala. Smart Terminal Plus umożliwia zarządzanie asortymentem, bazą towarową, szybką sprzedaż, dodawanie i konfigurowanie nowych towarów, ustalanie cen, rabatów, generowanie raportów, a dzięki dostępnej analizie sprzedaży, paragonów oraz danych fiskalnych, również sprawny przegląd i optymalizację kosztów.

Pakiet ułatwia prowadzenie i rozwijanie biznesu.

– Tworząc go koncentrowaliśmy się na potrzebach i doświadczeniach przedsiębiorców w zakresie cyfryzacji. W tym sensie Smart Terminal Plus, to unikalne w skali rynku rozwiązanie, które sprawia, że prowadzenie biznesu jest prostsze, bardziej mobilne – mówi Anna Wydrzyńska-Czosnyka, kierująca wydziałem klienta biznes w Banku Millennium.

Alternatywa dla zwykłej kasy fiskalnej

Smart Terminal Plus oparty jest o nowoczesną technologię, będącą alternatywą dla zwykłej kasy fiskalnej. Zapewnia szybkie i proste połączenie GSM z Centralnym Repozytorium Kas.

– Od lat łączymy innowacyjność z projektowaniem usług, które wychodzą poza obszar stricte bankowy. Nowy pakiet dla firm nie tylko ułatwia codzienne prowadzenie działalności, ale jest dla naszych klientów narzędziem do budowania nowoczesnego i konkurencyjnego biznesu. Obok naszych dotychczasowych projektów w kanałach cyfrowych, takich jak procesy kredytowe czy otwieranie kont bieżących i walutowych, to kolejny krok do stworzenia kompleksowej oferty dla klientów prowadzących swoją działalność – mówi Hanna Tobiańska z departamentu bankowości elektronicznej w Banku Millennium.

Dofinansowanie z programu Polska Bezgotówkowa

Bank Millennium proponuje Pakiet Smart Terminal Plus w ramach oferty specjalnej. Koszt terminala płatniczego to jedynie 39 zł  netto miesięcznie (może być objęty dofinansowaniem z programu Polska Bezgotówkowa), aplikacji Novitus Bil 24,90 zł netto miesięcznie. Koszt drukarki DEON Online dla klientów Banku Millennium jest jednorazowo niższy o 400 zł. Nowi klienci zyskują też bezpłatne prowadzenie Konta Mój Biznes i kont walutowych przez 2 lata. Dodatkowo przedsiębiorcy, po spełnieniu określonych warunków mogą otrzymać nawet 1500 zł premii.

Czytaj także: Bank Millennium z ofertą dla prostych spółek akcyjnych >>>

Klient, które chce skorzystać z Pakietu Smart Terminal Plus podpisuje umowę trójstronną na najem terminala NexGo N3 wraz z aplikacją Novitus Bill i  instalacją z pomocą serwisanta. Po podpisaniu umowy otrzymuje rabat na nabycie drukarki fiskalnej. Sprzedaż drukarki fiskalnej nastąpi podczas instalacji terminala płatniczego – wykwalifikowany serwisant z uprawnieniami do fiskalizacji skonfiguruje ze sobą urządzenia oraz przeszkoli klienta z obsługi urządzeń.

Pakiet Smart Terminal Plus skierowany jest do firm prowadzących działalność handlowo-usługową i spełnia wymogi projektu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która wskazuje na obowiązek integracji terminala płatniczego z kasą rejestrującą.

Źródło: Bank Millennium