Visa i eService rozdają przedsiębiorcom kody dostępu do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Visa i eService rozdają przedsiębiorcom kody dostępu do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020
Fot. stock.adobe.com / kovop58
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Piętnaście tysięcy dostępów do relacji na żywo i VOD z Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020, otrzymają w prezencie przedsiębiorcy udostępniający nowoczesne płatności bezgotówkowe eService, czytamy w informacji Visy i eService.

To niespodzianka, którą przygotowały dla firm Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich oraz eService, we współpracy z platformą Player.pl i kanałem Eurosport, oficjalnym nadawcą Igrzysk Olimpijskich.

Aż 2/3 puli zostanie przekazana firmom działającym w jednej z najbardziej poszkodowanych przez pandemię branż polskiej gospodarki. Blisko 1/3 trafi do przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć lub rozwinąć biznes z wykorzystaniem terminali płatniczych lub bramki internetowej.

Visa oraz eService, przygotowały dla przedsiębiorców prezent w postaci kodów dostępu do platformy player.pl i kanału Eurosport, na którym znajdą najszerszy zakres relacji i kontentu Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020. Dostęp uzyskają firmy obsługiwane przez eService, które akceptują płatności cyfrowe. Ambasadorką akcji jest Katarzyna Kozikowska, reprezentantka Polski na Igrzyskach Paraolimpijskich Tokyo 2020 i parakajakarka z Team Visa.

Czytaj także: Bankowość i Finanse | Płatności – Visa | Konsumenci chcą zmieniać świat na lepszy. Dla banków to ważny sygnał

Przede wszystkim sektor HoReCa …

Celem projektu realizowanego przez Visa i eService jest docenienie wysiłku przedsiębiorców zmagających się ze skutkami pandemii, a także popularyzacja korzyści płynących z zastosowania bezgotówkowych form płatności w tradycyjnych punktach handlowych, lokalach gastronomicznych i hotelach oraz w Internecie. Zdecydowana większość z puli – aż 10 tysięcy kodów – zostanie dzięki Visa przekazana bez żadnych zobowiązań użytkownikom usług płatniczych eService, działającym w branży hotelarsko-gastronomicznej.

‒ Nasza wieloletnia współpraca z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi nauczyła nas, że dzięki wspólnej miłości do sportu, Igrzyska mogą być pozytywną siłą dla wielu osób i sposobem na zjednoczenie ludzi na całym świecie.

Mimo przesunięcia imprezy o prawie rok, możemy już śledzić zmagania sportowców, którzy swoją niepewność wreszcie mogą przekuć w pokaz wyjątkowej siły charakteru i determinacji potrzebnych do rywalizacji na największej scenie świata – mówi Katarzyna Zubrzycka, dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

10 tysięcy kodów – zostanie dzięki Visa przekazana bez żadnych zobowiązań użytkownikom usług płatniczych eService, działającym w branży hotelarsko-gastronomicznej

– Za nami wyjątkowy i trudny rok 2020, w którym ludzie na całym świecie musieli rezygnować z wielu marzeń i planów lub odłożyć je w nadziei na lepszy czas. Taki los spotkał między innymi sportowców, od lat przygotowujących się do Igrzysk Olimpijskich, a także wielu naszych klientów – przedsiębiorców, wśród których szczególnie mocno doświadczył branżę hotelarską i gastronomiczną.

Dziś te trudne chwile przechodzą do historii, a sportowcy pomimo wszystkich przeciwności, wreszcie stają na starcie zmagań o nowe rekordy i sportowe osiągnięcia. Mamy nadzieję, że ich przykład oraz sukcesy mogą stać się inspiracją dla polskich przedsiębiorców. Dlatego razem z naszymi partnerami – Visa oraz Eurosport i Player.pl przygotowaliśmy dla nich upominek, który wywołując pozytywne sportowe emocje doda im energii do dalszego działania – powiedziała Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

Czytaj także: eService dostarczy usługi dla Krajowej Administracji Skarbowej

… i nowe biznesy

Organizatorzy akcji nie zapominają też o tych, którzy po czasie ograniczeń i przymusowego zamrażania gospodarki, rozpoczynają nową, wznawiają lub rozwijają dotychczas prowadzoną działalność z wykorzystaniem płatności bezgotówkowych.

Czeka na nich kilka tysięcy dostępów, które będą prezentem dla zamawiających terminal płatniczy lub usługi internetowej bramki płatniczej.

(…) przygotowaliśmy dla nich upominek, który wywołując pozytywne sportowe emocje doda im energii do dalszego działania

Kody dostępu do kanału Eurosport na platformie Player.pl będzie można aktywować do 30 września 2021 r. Pozostaną one ważne przez 60 dni od daty aktywacji.

Obdarowani nimi przedsiębiorcy otrzymają e-mail z indywidualnym kodem oraz informacją o sposobie jego aktywacji i wykorzystania.

Czytaj także: XXVI Ranking Banków Miesięcznika Finansowego BANK 2021 |VISA | Visa to nie tylko płatności. Co jeszcze oferujemy wspólnie z wydawcami kart?

Źródło: Visa, eService