Ustrzel nagrody z mPay

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mpay.250xmPay S.A. we współpracy z Orange po raz kolejny daje swoim użytkownikom możliwość ?ustrzelenia? wielu rozmaitych nagród. Główny zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci XBOX?a 360 SLIM z Kontrolerem Kinect oraz grę FIFA 2012. Przygotuj się na piłkarskie emocje i ustrzel nagrody z mPay!

Konkurs potrwa od 1-go lutego 2012 od godz.12.00 do 28-go lutego 2012 do godz.24.00. 29-go lutego odbędzie się Wielki Mecz Finałowy, który zaowocuje trzema nagrodami głównymi dla najlepszych graczy, a są to kolejno:

Miejsce I – XBOX 360 SLIM z Kontrolerem Kinect oraz gra FIFA 2012

Miejsce II – maskotka, gra, piłka nożna oraz zestaw gadżetów piłkarskich o łącznej wartości 750zł w postaci bonu podarunkowego realizowanego w sklepie

Miejsce III – maskotka, gra, piłka nożna oraz zestaw gadżetów piłkarskich o łącznej wartości 500zł w postaci bonu podarunkowego realizowanego w sklepie

Poza nagrodami głównymi mPay rozdaje także nagrody dzienne. Każdego dnia w trakcie trwania konkursu trzech najlepszych graczy otrzyma w prezencie podwojenie doładowania, które zostało zgłoszone w ramach warunku udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić fanpage mPay, wejść w aplikację konkursową, następnie doładować dowolny nr telefonu na kartę w Orange za pośrednictwem systemu mPay na www.mpay.pl, gdzie maksymalna kwota jednorazowego doładowania to 100zł. Po doładowaniu telefonu należy zarejestrować w aplikacji transakcję doładowania przez:

  • Podanie nr Tel
  • Podanie kwoty
  • Podanie nr transakcji smsa,który ją potwierdza

Ostatnim krokiem jest rozegranie meczu indywidualnego w aplikacji konkursowej, polegającego na trafieniu piłką do bramki jak największą ilość razy w czasie 120sec. 1 gol = 1 pkt. Finałowy mecz wyłoni głównego zwycięzcę konkursu.

Źródło: mPay S.A.