Uniqa prężnie kooperuje z brokerami

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

statystyki.slupki.250x"Raport o stanie rynku brokerskiego 2012" przygotowany przez Komisję Nadzoru Finansowego pokazuje, że Uniqa została przez brokerów uznana za jednego z dwóch ubezpieczycieli, z którymi współpracuje się najlepiej.

Raport ocenia m.in. 10 zakładów ubezpieczeń, w których brokerzy najczęściej lokowali ryzyka ubezpieczeniowe. Uniqa znalazła się wraz z Ergo Hestią na 1. miejscu, uzyskując średnią 4 w skali od 1 do 5.

„To dla nas duże wyróżnienie i kolejny dowód tego, że Uniqa jest partnerem godnym zaufania” – komentuje Tomasz Szarek, dyrektor Departamentu Sprzedaży – Brokerzy Uniqa. Dodaje, że w tym roku ubezpieczyciel został doceniony przez środowisko brokerskie po raz drugi – podczas tegorocznego Kongresu Brokerów zajął 2. miejsce w nominacjach do nagrody fair play w kategorii ubezpieczeń życiowych. „Tak dobre wiadomości utwierdzają mnie w przekonaniu, że współpraca brokerów i Uniqa będzie mocno rozwijać się w kolejnych latach, a na jej efekty nie trzeba będzie długo czekać” – podkreśla.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń