Unikalne studia podyplomowe na SGH

Unikalne studia podyplomowe na SGH
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jeżeli pracujesz w banku to dowiesz się od najlepszych jak powinien być ubezpieczony klient korporacyjny i klient MŚP, żeby ryzyko banku było lepiej zabezpieczone. Dowiesz się także, iż bancassurance to nie tylko prowizja dla banku, ale także lepiej ubezpieczeni Twoi klienci, a Twój bank bezpieczniejszy.

Jeżeli pracujesz w banku albo w zakładzie ubezpieczeń lub jako broker bądź agent ubezpieczeniowy to fachowcy pokażą Tobie najlepsze rozwiązania i produkty ubezpieczeniowe dla przedsiębiorstw czyli będziesz więcej wiedział i lepiej sprzedawał ubezpieczenia gospodarcze.

Jeżeli pracujesz w przedsiębiorstwie lub podmiocie publicznym – to dowiesz się od praktyków i ekspertów jakie są najlepsze rozwiązania – na zasadzie best practices – w zakresie ubezpieczeń gospodarczych.

Jeżeli pracujesz w kancelarii prawnej – to dzięki zajęciom na studiach uzyskasz wiedzę umożliwiającą skuteczną pomoc prawną dla swoich klientów w zakresie ubezpieczeń.

Praca dyplomowa – wybór tematu zależy od Ciebie, a promotorem będzie specjalista w danej dziedzinie. Dzięki temu lepiej się przygotujesz do nowych wyzwań zawodowych.

Dlatego warto uczestniczyć w Akademii Ubezpieczeń. Zajęcia prowadzą wybitni praktycy  z sektora finansowego i eksperci w zakresie ubezpieczeń gospodarczych, a także pracownicy naukowi uczelni.

Nie zwlekaj i zapisz się jak najszybciej. Dzięki temu przez dwa semestry poznasz więcej, będziesz wiedział lepiej i odniesiesz sukces. Dołącz do grona uczestników 8 edycji Akademii Ubezpieczeń.

Kontakt bezpośredni z Kierownikiem studiów podyplomowych Akademia Ubezpieczeń dr Ewą Wierzbicką ewierz1@sgh.waw.pl  tel. kom. 509 040 792. Kierownik Akademii Ubezpieczeń to przez wiele kadencji arbiter Sądu Polubownego przy Rzeczniku Ubezpieczonych i od lat członek Rady Insurance Forum. Autor i redaktor naukowy ponad 100 publikacji na temat ubezpieczeń. Pod jej kierunkiem naukowym m.in. powstały 3 książki specjalnie dla uczestników Akademii Ubezpieczeń  tj. “Ubezpieczenia osobowe”, “Ubezpieczenia non life” oraz “Ubezpieczenia dla przedsiębiorstw”, a niebawem w 2016 r. ukaże się praca zbiorowa “Wykorzystanie ubezpieczeń w zarządzaniu przedsiębiorstwem”, której współautorami są też absolwenci studiów podyplomowych Akademia Ubezpieczeń – ubezpieczenia gospodarcze dla przedsiębiorstw.

Zapisy do Akademii Ubezpieczeń codziennie: www.podyplomowe-rejestracja.sgh.waw.pl/Studia-PSAUUGDP
ale jeżeli masz jakiś problem w zapisaniu się lub potrzebujesz dodatkowych informacji to skontaktuj się z Kierownikiem Studiów: dr Ewą Wierzbicką tel 509 040 792 ewierz1@sgh.waw.pl  lub Sekretarzem  Studiów Krystyną Doskocz tel 608 321 852

Wymagane dokumenty: http://www.sgh.waw.pl/ksztalcenie/podyplomowe/spis

Program studiów obejmuje 160 godzin zajęć podzielonych na następujące bloki tematyczne:

  • Ryzyko przedsiębiorstwa i metody zarządzania ryzykiem;
  • Regulacje prawne działalności ubezpieczeniowej i pośrednictwa ubezpieczeniowego;
  • Ubezpieczenia majątkowe dla przedsiębiorstw;
  • Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej;
  • Ubezpieczenia komunikacyjne i likwidacja szkód;
  • Ubezpieczenia finansowe;
  • Ubezpieczenia transportowe;
  • Ubezpieczenia pracownicze;
  • Zamówienia publiczne w ubezpieczeniach

SGH