TUW PZUW wprowadza ubezpieczenia wzajemne dla MŚP

TUW PZUW wprowadza ubezpieczenia wzajemne dla MŚP
Fot. TUW PZUW
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) wprowadził ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit dla drobnych przedsiębiorców i franczyzobiorców, podała instytucja.

Okres pandemii, gdy wiele drobnych firm stanęło przed widmem bankructwa, pokazał, jak potrzebna jest ich ochrona.

„Otwierając się na ich potrzeby, rozpoczynamy nowy etap w naszej działalności. Stoi za tym ta sama idea, która legła u postaw powołania TUW PZUW, a więc zaangażowanie w rozwój polskiego biznesu. Oprócz wielkich przedsiębiorstw, które ubezpieczamy, chcemy wspierać te najmniejsze, które dają zatrudnienie milionom Polaków” – powiedział prezes TUW PZUW Rafał Kiliński, cytowany w komunikacie. 

Współpraca z siecią sklepów Żabka i jej franczyzobiorcami

TUW PZUW rozpoczął już współpracę z polską siecią sklepów Żabka i jej franczyzobiorcami. Spółka będzie rozwijać ofertę dla drobnych przedsiębiorców i franczyzobiorców tworzących sieci handlowe i usługowe.

Czytaj także: TUW PZUW wprowadza ubezpieczenie dla franczyzobiorców, najpierw w sieci Żabka >>>

Ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit

Ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit dają najlepsze możliwości wsparcia drobnej przedsiębiorczości, zapewniają elastyczność i optymalne warunki, podano również.

TUW PZUW, będące częścią Grupy PZU, to największe w Polsce towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych, które ubezpiecza klientów korporacyjnych, w tym podmioty gospodarcze, medyczne, samorządy i instytucje administracji publicznej, a także uczelnie i instytucje kościelne. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, zdrowotnych i komunikacyjnych. Działa na zasadzie non-profit. 

Źródło: ISBnews