Trzymilionowy rekord AMRON

Trzymilionowy rekord AMRON
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
27 marca br. o godz. 10:41 zatwierdzony został historyczny, trzymilionowy rekord w bazie danych Systemu AMRON. Oznacza to, że AMRON jest jedynym w skali kraju ogólnopolskim źródłem wiedzy o rynku nieruchomości z tak zasobną i rozbudowaną bazą danych, dostępnym dla wszystkich profesjonalnych uczestników rynku nieruchomości.

#AMRON jest jedynym w skali kraju ogólnopolskim źródłem wiedzy o rynku nieruchomości

Przypomnijmy, że System AMRON to zestaw narzędzi umożliwiających przeprowadzanie analiz i monitorowanie zjawisk zachodzących na rynku nieruchomości z wykorzystaniem raportów generowanych w oparciu o zasoby bazy danych. Gromadzone są w niej informacje dotyczące charakterystyki nieruchomości, jej lokalizacji oraz informacje dotyczące cen transakcyjnych pochodzących z aktów notarialnych, wartości oszacowanych przez rzeczoznawców majątkowych w operatach szacunkowych, bankowych ocen wartości zabezpieczenia na nieruchomości lub innych źródeł.

Wystandaryzowany, szczegółowy opis każdej nieruchomości i wbudowane słowniki umożliwiają precyzyjne filtrowanie zasobów bazy danych i analizowanie specyficznych, dokładnie sparametryzowanych segmentów rynku nieruchomości, wyodrębnionych zarówno ze względu na lokalizację, typ nieruchomości, rok budowy czy też inne, bardziej szczegółowe atrybuty bądź czynniki zewnętrzne o charakterze lokalnym.

Szczegóły: http://www.amron.pl

Piotr Zajdel