Trwa promocja pożyczki konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Trwa promocja pożyczki konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska
Logo Banku Ochrony Środowiska Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Ochrony Środowiska promuje pożyczkę konsolidacyjną. Jej wyróżnikami są kwota pożyczki - do 150 000 zł, wydłużony okres kredytowania - do 150 miesięcy, a także brak prowizji przygotowawczej.

Promocyjną ofertę pożyczek konsolidacyjnych cechuje wydłużony okres kredytowania połączony z korzystnymi warunkami cenowymi, a także elastyczna możliwość regulowania wysokości rat. Maksymalna kwota pożyczki to 150 tys. zł, a jej spłata może być rozłożona do 120 miesięcy w przypadku pożyczki gotówkowej i do 150 miesięcy w przypadku oferty pożyczki konsolidacyjnej.

Środki z pożyczki konsolidacyjnej można wykorzystać na spłatę różnego rodzaju zobowiązań – kredytów, pożyczek, linii kredytowych, zadłużenia kart kredytowych. W ramach oferty Klient może otrzymać również dodatkowe środki i przeznaczyć je na dowolny cel, np. sfinansować nadprogramowe wydatki, takie jak wyjazd wakacyjny czy od dawna zaplanowany remont. Żeby otrzymać promocyjną pożyczkę konsolidacyjną trzeba posiadać bądź założyć ROR w BOŚ Banku.

Stawki oprocentowania zależą od okresu kredytowania. Najniższe oprocentowanie nominalne wynosi już 9,90 proc. w skali roku i naliczane jest w przypadku pożyczek spłacanych do 36 miesięcy. Jest to oprocentowanie stałe. Przy pożyczkach udzielanych od 36 do 150 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne. We wszystkich przypadkach Bank nie pobiera prowizji przygotowawczej.

Więcej informacji: www.bosbank.pl

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.