Tomasz Poradzewski dołączył do CUK Ubezpieczenia

Tomasz Poradzewski dołączył do CUK Ubezpieczenia
Tomasz Poradzewski Fot. CUK Ubezpieczenia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Tomasz Poradzewski w CUK Ubezpieczenia objął stanowisko Dyrektora Departamentu Sieci Zewnętrznych. Do jego głównych zadań będzie należał nadzór nad sprzedażą w największym przypisowo kanale firmy, a także rozbudowa sieci placówek i agentów współpracujących. Jednym z priorytetów, będzie również budowa jakościowego portfela klientów, kompleksowo obsługiwanych przez Doradców Klienta w nowoczesnych narzędziach CUK.

– Dzięki profesjonalnie wyszkolonej kadrze, wysokiej dostępności Placówek, a także najlepszej na rynku technologii chcemy zapewnić klientowi spójne doświadczenie zakupowe w każdym z kanałów sprzedaży. Innowacyjne rozwiązania dają również pewność agentom, że w każdej sytuacji klient i wynagrodzenie pozostają w jego portfelu. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku – mówi Tomasz Poradzewski, Dyrektor Departamentu Sieci Zewnętrznych.

Doświadczenie zawodowe

Tomasz Poradzewski z branżą ubezpieczeniową związany jest od ponad piętnastu lat. Posiada doświadczenie w transformacji i budowaniu tradycyjnych sieci dystrybucji oraz efektywnych zespołów sprzedażowych.

Wcześniej pracował w Generali, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży Agencyjnej. Odpowiadał za rozwój marki Generali oraz Proama zarówno w „majątku”, jak i w „życiu”, a także za kanał Placówek Partnerskich. Jako szef sprzedaży brał udział w tworzeniu i skutecznym wdrożeniu strategii dystrybucyjnej oraz produktowej podczas łączenia sieci sprzedaży obu marek.

– Bardzo się cieszę, że dołączyłem do CUK Ubezpieczenia. Jestem przekonany, że moje doświadczenie przyczyni się do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zawsze powtarzam, że największym sukcesem są ludzie, bo to zespoły, a nie jednostki osiągają dzisiaj największe sukcesy. Chcę też, aby nowa energia pozytywnie wpłynęła na pracę zespołu – dodaje Tomasz Poradzewski, Dyrektor Departamentu Sieci Zewnętrznych.

– Tomasz jest doświadczonym menedżerem, który doskonale zna branżę ubezpieczeniową oraz specyfikę rynku dystrybucji. Świetnie pasuje do naszego zespołu Top Menedżerów i jest jego dużym wzmocnieniem. Naszym wspólnym celem jest wzmocnienie pozycji CUK jako jakościowego i technologicznego lidera rynku oraz dalsza rozbudowa kanałów sprzedaży. Jestem przekonany, że posiadane doświadczenie oraz umiejętności Tomasza, będą skutkowały tworzeniem doskonałego środowiska współpracy dla obecnych, jak i przyszłych partnerów oraz pośredników działający w ramach sieci CUK – podsumowuje Jacek Byliński, Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia.

Źródło: CUK Ubezpieczenia