Sygnity: Inga Jędrzejewska zrezygnowała ze stanowiska wiceprezeski i CFO

Sygnity: Inga Jędrzejewska zrezygnowała ze stanowiska wiceprezeski i CFO
Źródło: Sygnity
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zarząd Sygnity otrzymał rezygnację Ingi Jędrzejewskiej z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ds. finansowych Sygnity oraz rezygnację z zasiadania w zarządzie spółki ze skutkiem na 31 grudnia 2022 r.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Inga Jędrzejewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej: kierunków Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing, poza tym jest licencjonowanym Doradcą Podatkowym i uczestnikiem ACCA, a także autorem wielu artykułów w prasie branżowej (Przegląd Podatkowy, Rzeczpospolita). Posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów.

Czytaj także: Sygnity i Billon będą wspólnie oferować rozwiązania oparte o blockchain >>>

Swoją karierę zawodową budowała przez 9 lat w międzynarodowej firmie Deloitte, a od ponad 10 lat była związana z Sygnity, w tym zarządzała Biurem Finansów Spółki oraz była kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnego za proces wynegocjowania i realizacji pomiędzy Spółką, Sygnity International sp. z o.o. oraz ING Bank Śląski S.A., Deutsche Bank Polska S.A., obligatariuszami oraz Microsoft Ireland Operations Ltd. umowy restrukturyzacyjnej dotyczącej restrukturyzacji zadłużenia finansowego Grupy Kapitałowej Sygnity.

Od maja 2018 roku do marca 2019 roku jako Dyrektor Zarządzający ds. Finansowych była odpowiedzialna za Pion Finansowy i Administracyjny Spółki. Od 25 marca 2019 roku była Członkiem Zarządu ds. Finansowych Spółki odpowiedzialnym m.in. za Pion Finansowy, Pion Administracji i Biuro Zakupów. Inga Jędrzejewska od 26 listopada 2019 roku pełniła również funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej Sygnity Business Solutions S.A. (od 12 lipca 2019 roku Członek Rady Nadzorczej spółki Sygnity Business Solutions S.A.), informuje Sygnity na swojej stronie internetowej.

Źródło: ISBnews, Sygnity