Światowy Dzień Oszczędzania: Getin Bank ze specjalną ofertą

Światowy Dzień Oszczędzania: Getin Bank ze specjalną ofertą
Źródło: Getin Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Oszczędzania Getin Bank przygotował specjalną ofertę - promocyjne oprocentowanie w wysokości 1,2% w skali roku dotyczące "Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym". Święto oszczędzania obchodzone jest corocznie 31 października i ma na celu promowanie idei oszczędzania. Promocyjnym oprocentowaniem 1,2% w skali roku została również objęta „Lokata na Nowe Środki”.

Zawsze warto budować nawyk oszczędzania. Posiadanie tak zwanej poduszki finansowej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i dostęp do środków finansowych w nieoczekiwanych sytuacjach, których może zdarzyć wiele.

Dlatego z okazji Światowego Dnia Oszczędzania postanowiliśmy przygotować dla naszych Klientów specjalną propozycję – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Produktów Oszczędnościowych, Rachunków i Kart.

Promocyjne oprocentowanie oferty

Promocyjne oprocentowanie oferty Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym wynosi 1,2% w skali roku i obowiązuje do kwoty 200 tys. zł. Okres promocyjnego oprocentowania obejmuje 3 miesiące. Z oferty można skorzystać od 26 października 2020 r. do 15 listopada 2020 r. Klienci, którzy chcą zdeponować na koncie oszczędnościowym większą kwotę – do 400 tys. zł,- mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości 1% w skali roku dla nadwyżki ponad 200 tys. zł.

Czytaj także: Getin Bank wystartował z Lokatą Mobilną Na Start >>>

Na „Lokacie na Nowe Środki” również można zdeponować kwotę do 200 tys. zł. Klienci, którzy posiadają rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w Getin Banku, zyskają wtedy oprocentowanie 1,2% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 2 miesiące. Osoby, które nie posiadają Konta Osobistego, mogą skorzystać z oprocentowania wynoszącego 1% w skali roku. Oferta obowiązuje od 22 października 2020 r. do 5 listopada 2020 r. Jeden Klient może założyć maksymalnie 3 lokaty.

Źródło: Getin Bank