Świąteczne promocje mieszkań Polnordu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141211.widok061.01.400Korzystne ceny i dodatkowe bonusy czekają na klientów, którzy w grudniu kupią  mieszkanie w inwestycjach Polnordu. Deweloper przygotował specjalne promocje w ramach Podwójnego Tygodnia Korzyści.

Promocje listopadowego „Podwójnego tygodnia korzyści” przyniosły bardzo dobre efekty we wszystkich inwestycjach prowadzonych przez Polnord. Atrakcyjne ceny mieszkań, elastyczne formy finansowania transakcji, pakiety wykończeniowe lokali i dodatkowe bonusy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Dlatego Polnord zdecydował o przedłużeniu akcji promocyjnych w grudniu.

Od 8 grudnia we wszystkich inwestycjach prowadzonych przez Polnord na klientów będą czekały specjalne promocje w ramach „Podwójnego tygodnia korzyści”.

W grudniu spodziewamy się rekordowego zainteresowania klientów zakupem mieszkania. Niskie stopy oprocentowania kredytów zachęcają do inwestycji we własne M. Dodatkowo, od stycznia rosną wymogi dotyczące posiadania wkładu własnego, dlatego teraz jest bardzo dobry moment, by podjąć decyzję o kupieniu lokalu – mówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Polnord oferuje swoim klientom skorzystanie z programu „Wykończenie w cenie M”, który umożliwia sfinansowanie kredytem hipotecznym wykończenia mieszkania pod klucz. Ta przygotowana we współpracy z renomowanymi firmami wnętrzarskimi oferta pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do aranżacji własnego M.

Polnord SA. to wiodąca na polskim rynku firma o trzydziestosiedmioletnim doświadczeniu w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper.

141211.dwatarasy.01.267.

  • Miasteczko Wilanów w Warszawie – oferta specjalna (przedsprzedaż mieszkań) – 20 mieszkań w budynku E w super cenie: 2 pokoje można kupić od 261 tys. zł, 3 pokoje – od 364 tys. zł, 4 pokoje – od 468 tys. zł. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach 0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku.
  • Neptun Ząbki, w ramach specjalnej oferty Polnord pokrywa całkowicie koszty aktu notarialnego, więc klient u notariusza nie płaci nic. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach 0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku.
  • City Park w Łodzi, nowe promocyjne ceny gotowych mieszkań: 1 pokój 27 mkw – 4888 zł za mkw, 2 pokoje 41 mkw – 4750 zł za mkw, 3 pokoje 55,5 mkw – 4700 zł za mkw oraz atrakcyjne finansowanie przy zakupie m. postojowego w hali – raty 0% i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku.
  • Tęczowy Las – Olsztyn, mieszkanie dwupokojowe z wykończeniem pod klucz można kupić teraz w cenie od 199 tys. zł. Rabat w wysokości 33 % miejsce postojowe w hali garażowej przy zakupie mieszkania, część tego rabatu można także wykorzystać na obniżenie ceny lokalu. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach 0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku.
  • Dwa Potoki, w Gdańsku, gotowe mieszkanie w cenie od 4100 zł brutto/m2 a miejsce postojowe jest oferowane gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 60 m2 klient płaci za drugie miejsce postojowe tylko połowę ceny. Przy zakupie miejsca postojowego klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach 0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku.
  • Dwa Tarasy w Gdańsku, mieszkania od 4700 zł brutto/m2. Miejsce postojowe z rabatem do 25 %, przy czym część upustu można wykorzystać na obniżenie ceny kupowanego mieszkania. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach 0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek okresie 1,5 roku.
  • Brama Sopocka w Gdyni mieszkania kosztują od 5750 zł brutto/m2 a miejsce postojowe oferowane jest gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 70 m2 na drugie miejsce postojowe Polnord przyznaje rabat 50%.
  • W Szczecinie na osiedlu Ku Słońcu można wprowadzić się do gotowego mieszkania. Lokale oferowane są w cenie od 4700 zł/m2, a komórkę lokatorską klient dostaje gratis. W ramach oferty specjalnej cenę miejsca postojowego w hali garażowej Polnord obniżył o 20 proc. do 19 900 zł brutto. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania – rat 0 % i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku.

Źródło: Polnord SA