Spotkanie z Iron Man’em

Spotkanie z Iron Man’em
Fot. polandrockfestival.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się Pol’and’Rock Festival (wcześniej odbywający się pod nazwą Przystanek Woodstock).

Mastercard będzie zachęcał festiwalowiczów do korzystania z wygodnych, szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych na Pol’and’Rock Festival.

Po raz siódmy festiwal – organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – wspiera Mastercard.
W tym roku gościem specjalnym Mastercard na festiwalu będzie prawdziwy Iron Man – Jerzy Górski, polski sportowiec, triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 1990 r. Dzień przed rozpoczęciem festiwalu (tj. w środę 1 sierpnia) na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych zostanie wyemitowany film „Najlepszy”, którego scenariusz jest inspirowany historią Jerzego Górskiego. W strefie Mastercard codziennie będą odbywały się inspirujące warsztaty i spotkania z mistrzem świata.

– Obecność Jerzego Górskiego na festiwalu zainspirowała Mastercard do zbudowania  plenerowej siłowni, sprzężonej z systemem pomiarowym i spektakularną wieżą z ekranów LED. Siłownia będzie składała się z trzech torów–na każdym z nich zostaną umieszczone profesjonalne maszyny, na których uczestnicy Pol’and’Rock Festival będą wykonywali ćwiczenia zbliżone do każdej z triathlonowych dyscyplin, czyli pływania (motyl), kolarstwa (rowerek stacjonarny) i biegania (bieżnia) – poinformował Mastercard.

Zwycięzcy każdorazowej rywalizacji otrzymają kartę pre-paid zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka i zasiloną przez Mastercard kwotą 20 PLN, którą będzie można płacić za zakupy na terenie festiwalowego miasteczka. Do zdobycia będzie aż 1 000 takich kart.

Wśród uczestników sportowej rywalizacji dodatkowo zostaną wyłonione 3 osoby, które otrzymają jedną z bezcennych niespodzianek od Mastercard– te pozostaną tajemnicą aż do momentu ich realizacji. Zawodnicy, którzy ukończą triathlon, będą też mogli wejść w towarzystwie swoich najbliższych na taras widokowy, znajdujący się na dachu pawilonu i tam wspólnie zrobić sobie zdjęcie na tle dużej sceny.