Softhis przystępuje do Komitetu Założycielskiego e-Izby – Izby Gospodarki Elektronicznej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nowe.technologie.02.250x202Firma Softhis Sp. z o.o., działający od 2005 roku software house, dostarczający dedykowane oprogramowanie www i mobilne, przystąpił do inicjatywy powołania e-Izby - Izby Gospodarki Elektronicznej. Softhis to już trzydziesta pierwsza firma członkowska Komitetu Założycielskiego e-Izby, do którego przyłączyły się wcześniej wiodące firmy branży e-handlu. Do inicjatywy poprzez Klub e-Gospodarki w ciągu 2 miesięcy dołączyło także ponad 400 innych firm i przedsiębiorców działających w obszarze e-gospodarki.

Celem e-Izby jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną, m.in przez identyfikację jego potrzeb, edukację i wymianę know-how oraz skuteczne reprezentowanie wspólnych interesów branży wobec różnych instytucji i organizacji, zarówno rządowych jak i NGOs.

W powstanie e-Izby zaangażowały się podmioty, które głęboko wierzą, że wykorzystanie innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), w szczególności Internetu, najskuteczniej przyczyni się do dynamicznego rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki w różnych jej branżach.

Do Komitetu Założycielskiego e-Izby przystępuje Softhis Sp. z o.o., działający od 2005 roku software house, dostarczający dedykowane oprogramowanie www i mobilne. Firma specjalizuje się w zaawansowanych i innowacyjnych projektach takich, jak m.in. e-usługi, platformy e-commerce, aplikacje i systemy mobilne, UX, rozwiązania BPMN, BI i technologie semantyczne. Softhis wyróżnia się umiejętnością łączenia kompetencji technologicznych i jakościowych z estetyką interfejsu i wrażliwością na doznania użytkownika. Softhis to finalista Deloitte Technology Fast50 CE, Członek Komitetu Założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej i Patron Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji.

Współpraca z e-Izbą jest doskonałą inicjatywą na promowanie wykorzystania zaawansowanych technologii w szeroko pojętym e-biznesie. Jako dostawcy innowacyjnych aplikacji internetowych i mobilnych, staramy się angażować w systematyczne podnoszenie jakości usług oraz współpracy, jak również rozwijanie świadomości polskich przedsiębiorców na temat szans i korzyści płynących z implementacji nowoczesnych rozwiązań. Przystępując do Komitetu Założycielskiego e-Izby chcemy, razem z innymi ekspertami, współtworzyć i aktywnie uczestniczyć w działalności grup merytorycznych, a zwłaszcza w zainicjowanej grupie Usługi IT dla e-commerce.” – powiedział Łukasz Rzepecki, Prezes Zarządu Softhis Sp. z o.o.

Pomimo tego, że projekt powołania Izby Gospodarki Elektronicznej został zainicjowany pod koniec 2012 roku, do Komitetu Założycielskiego e-Izby i Klubu e-Gospodarki przyłączyło się już ponad 400 firm i przedsiębiorców. Cieszymy się, że wśród nich jest firma Softhis, ceniony w branży software house. Dynamiczny rozwój projektu e-Izba utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania są potrzebne i oczekiwane przez rynek.” – powiedziała Patrycja Sass-Staniszewska z e-Commerce Polska.

Wśród członków Komitetu Założycielskiego e-Izby są firmy specjalizujące się w różnych gałęziach szeroko pojmowanej branży e-commerce: platformy e-commerce, sprzedawcy detaliczni, sklepy online, dostawcy e-usług, płatności online, treści cyfrowych oraz usług i rozwiązań IT dla e-commerce. Aktualnie Komitet Założycielski e-Izby to 31 podmiotów, które mogą pochwalić się uznaną marką i wieloma sukcesami na rynku gospodarki elektronicznej: Agito.pl, BDK Sp. z o.o., Bluerank Sp. z o. o., Ceneo.pl, Conrad Electronic Sp. z o.o., DialCom24 Sp. z o.o. (Przelewy24), Divante Sp. z o.o, Dotpay SA, e-Muzyka SA, Empik.com (NFI EM&F), FACT-Finder® Partner Polska, Fly.pl Sp. z o.o., Gandalf Sp. z o.o., Grupa Allegro, Grupa Nokaut SA, Grupa Okazje.info, GryOnline.pl SA, IAI SA, Imerge Sp. z o.o., Komputronik SA, Merlin.pl, Nazwa.pl, NEO24.PL, PayU, RTV EURO AGD – euro.com.pl, Skąpiec.pl, Smyk.com, Softhis Sp. z o.o., SuperKoszyk.pl, Travel Planet SA, Virtualo Sp. z o.o.

130222.dolaczyli.do.nas.01.600x489

Źródło: e-Commerce Polska