SkyCash Poland z nowym członkiem zarządu

SkyCash Poland z nowym członkiem zarządu
Fot. SkyCash
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od września do Zarządu SkyCash Poland S.A. dołączył nowy członek, którym jest Jacek Bykowski. Będzie on odpowiedzialny za Dział IT oraz Zarządzanie Projektami.

Z branżą FINTECH jest związany już od wielu lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w polskich, jak i międzynarodowych firmach technologicznych. Jacek Bykowski w swojej karierze zawodowej wprowadzał na rynek rozwiązania, które później stały się standardami rynkowymi, np. doładowania elektroniczne telefonów komórkowych czy płatności mobilne.

Wykształcenie

Do tej pory Jacek Bykowski w SkyCash pełnił funkcję Business Development Managera i odpowiadał za współtworzenie nowych projektów w spółce. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie zdobył wykształcenie ekonomiczne. Ponadto uczestniczył w programie Executive na uniwersytetach we Francji i Wielkiej Brytanii. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Telekomunikacji Polskiej, ATM czy mPay.

Czytaj także: SkyCash Poland: crowdfundingowa emisja akcji na kwotę 4,2 mln zł >>>

Jacek Bykowski ceni u współpracowników kreatywność, innowacyjność i zaangażowanie. Lubi ludzi pomysłowych i odważnych, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań. Prywatnie interesuje go coaching, rozwój osobisty oraz sport.

Źródło: SkyCash