SANBank na Powidlakach w Krzeszowie

SANBank na Powidlakach w Krzeszowie
Źródło: SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniu 15 września br. Nadsański Bank Spółdzielczy wziął udział w wydarzeniu kulturalnym „Powidlaki 2019”. To jedna z największych imprez plenerowych, która cieszy się ogromną popularnością w całym województwie podkarpackim.

Nadsański Bank Spółdzielczy nie tylko wsparł finansowo organizację „Powidlaków”, ale również promował swoją ofertę na bankowym stoisku reklamowym #SANBank

Podczas imprezy było wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, wystawy rękodzieła artystycznego, konkursy, stoiska z regionalnymi potrawami, na których królowały powidła i wszelakie smakołyki ze śliwek. Tradycyjnie odbył się pokaz smażenia powideł śliwkowych. Atrakcją na scenie był występ Zespołu „Brathanki”.

Czytaj także: SANBank na imprezach plenerowych >>>

Nadsański Bank Spółdzielczy nie tylko wsparł finansowo organizację „Powidlaków”, ale również promował swoją ofertę na bankowym stoisku reklamowym, które cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników imprezy. Pracownicy Banku prezentowali produkty bankowe, rozdawali bankowe czasopismo oraz zielone baloniki i firmowe “krówki”.

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy