SANBank na imprezach plenerowych

SANBank na imprezach plenerowych
Dni Niska Fot. SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nadsański Bank Spółdzielczy podtrzymując lokalną kulturę i tradycję, od wielu lat wspiera ważne inicjatywy społeczne.

Nadsański Bank Spółdzielczy podtrzymując lokalną kulturę i tradycję, od wielu lat wspiera ważne inicjatywy społeczne #SANBank #BankiSpółdzielcze

Corocznie w powiecie stalowowolskim i niżańskim odbywają się liczne imprezy, które Bank wspiera finansowo. W okresie wakacyjnym nie mogło być inaczej. Zarząd i pracownicy SANBanku wzięli udział między innymi w takich wydarzeniach jak: Ogólnopolskie Dni Flisactwa w Ulanowie, Dni Zaklikowa, Dni Miodu w Bojanowie, Dożynki Powiatu Niżańskiego w Harasiukach, Dni Niska, Grzyby w Harasiukach.

Czytaj także: Najlepsze banki spółdzielcze 2018 roku >>>

Podczas imprez stoisko bankowe cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz przedstawicieli firm, z którymi Bank współpracuje. Wszyscy odwiedzający stoisko reklamowe mogli porozmawiać o aktualnej ofercie i otrzymać drobny upominek sygnowany logo SANBanku.

Czytaj także: Pracownicy SANBanku charytatywnie >>>

Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego serdecznie dziękuje wszystkim Klientom oraz mieszkańcom powiatu stalowowolskiego i niżańskiego, a także gościom spoza regionu za odwiedzenie stoiska promocyjnego Banku.

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy