Ruszyła II edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium

Ruszyła II edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Millennium uruchomił drugą edycję programu rekomendacyjnego „Lubię to polecam”, w którym za polecanie Konta 360° lub Konta 360° Student można otrzymać atrakcyjne nagrody. W nowej edycji programu pula nagród została powiększona o kartę upominkową do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.pl.

Ruszyła II edycja programu „Lubię to polecam” w @BankMillennium

– Pierwsza edycja programu odniosła bardzo duży sukces – zarejestrowało się w nim ponad 200 tys. osób. Cieszy nas, że klienci niezmiennie doceniają atrakcyjność oferty Kont 360° i chętnie stają się ambasadorami banku. Co więcej, ponad 90% z nich jest zadowolonych ze współpracy, niemal 50% deklaruje ponowne skorzystanie z naszych produktów i usług, a wskaźnik NPS (miara lojalności wyrażona prawdopodobieństwem polecenia banku rodzinie lub znajomym) osiągnął rekordowy poziom 51* punktów – mówi Przemysław Dukiel, kierujący wydziałem rachunków bieżących w Banku Millennium.

– Program dostępny jest we wszystkich kanałach kontaktu z bankiem. Jako pierwsi na rynku udostępniliśmy pełną wersję programu rekomendacyjnego również w aplikacji mobilnej – z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników i wyboru nagród. Większość użytkowników programu zarejestrowała się właśnie za pośrednictwem aplikacji – mówi Ricardo Campos, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Banku Millennium.

Zasady programu

Do programu mogą przystąpić pełnoletni klienci, którzy posiadają konto osobiste w Banku Millennium. Zasady są proste:

1. Klient zapisuje się do programu w dowolny sposób – przez system bankowości internetowej Millenet, telefon, aplikację mobilną Banku Millennium lub w oddziale banku i otrzymuje swój unikalny Kod Polecenia.

2. Zaprasza znajomego do skorzystania z usług Banku Millennium i przekazuje mu swój Kod Polecenia lub wysyła link z zaproszeniem. Polecanie ułatwiają mu narzędzia dostępne w Millenecie i aplikacji mobilnej, umożliwiające wysłanie SMS, emaila lub wiadomości na Facebooku

3. Znajomy otwiera Konto 360° lub Konto 360° Student z Kodem Polecenia. Może zrobić to do
1 października 2018 r. poprzez stronę www.bankmillennium.pl/lubietopolecam lub w oddziale banku.

4. Posiadacz nowego konta w ciągu miesiąca od jego otwarcia dokonuje płatności kartą do konta lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 360 zł.

Wśród nagród, które można wybrać w programie, znajdują się:

– karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania na  zalando.pl,

– 4 bilety do kina w sieci Multikino lub Helios,

– bon na kwotę 80 zł do empik.com,

– 10% zwrotu za płatności kartą do konta lub BLIKIEM przez 3 miesiące – do 30 zł miesięcznie, łącznie nawet 90 zł,

– oprocentowanie aż 4% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie (kwota lokaty do 10 000 zł).

Zarejestrowani w programie klienci mogą obserwować postępy w spełnianiu warunków (zarówno swoje, jak i osób przez siebie zaproszonych) w systemie transakcyjnym Millenet i w aplikacji mobilnej, skąd mogą również wysyłać kolejne zaproszenia do otwarcia kont w programie.

Źródło: Millennium Bank