Ricoh Polska w nowym biurze

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130210.biuro.01.251x126Od 4 lutego 2013 r. Ricoh Polska ma nową siedzibę. Nowe biuro zlokalizowane jest w ekologicznym kompleksie Business Garden Warszawa, u zbiegu ulic 1 Sierpnia i Żwirki i Wigury w Warszawie.

Business Garden to ponad 90 000 m² powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej i usługowej. Projekt składa się z 7 budynków usytuowanych na działce o powierzchni 6 hektarów, z których aż 60% stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Systemy oszczędzania wody i energii, kontroli środowiska wewnętrznego oraz starannie dobrane materiały budowlane spełniają założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z certyfikacją LEED. Taki projekt jest również zgodny ze strategią środowiskową Ricoh Polska.

Decyzja o zmianie siedziby związana była z dynamicznym rozwojem firmy. Przy projektowaniu i wyposażaniu nowej siedziby szczególny nacisk położony został na wykorzystanie nowoczesnych i proekologicznych rozwiązań, a także na zaspokojeniu potrzeb partnerów i klientów.

Nowe biuro Ricoh Polska zajmuje łącznie prawie 2000 m2 powierzchni i zlokalizowana jest na jednym piętrze. Do dyspozycji gości przygotowano nowoczesne, w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie Technology Center (dające możliwość pokazania wszelkich rozwiązań dla różnych środowisk biurowych), a także w pełni wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe.

Adres nowego biura Ricoh Polska:
Business Garden
ul. Żwirki i Wigury 18A
02-092 Warszawa

Źródło: Ricoh