Revolut udostępnił nową wersję aplikacji, jakie udogodnienia czekają na użytkowników?

Revolut udostępnił nową wersję aplikacji, jakie udogodnienia czekają na użytkowników?
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut udostępnił wersję 8.0 aplikacji, która ma poprawić wrażenia użytkowe i dać klientom możliwość customizacji listy produktów widocznych na ekranie. Celem jest także umożliwienie łatwej nawigacji i dostępu do coraz większej liczby produktów i usług.

Dostęp do wszystkich produktów w nowej zakładce Centrum (Hub)

Centrum (Hub) to kluczowa zmiana w nowej wersji aplikacji. Grupuje ona na jednej stronie, w formie kolorowych kafelków, wszystkie produkty Revolut i pozwala wyszukać ulubione usługi przewijając ekran. Dla łatwiejszej identyfikacji są one uporządkowane według znanych już klientowi kategorii. W ten sposób, wystarczy, że klienci dotkną kafelka z produktem, który ich interesuje i podążą za dalszymi wskazówkami.

Ekran główny da się uporządkować według własnego uznania

Klienci mogą teraz customizować wygląd aplikacji usuwając z ekranu głównego produkty, z których na co dzień nie korzystają. W ich miejsce mogą dodawać ulubione produkty, które chcą widzieć zawsze po otwarciu aplikacji, przenosząc je z Centrum (Hub) na ekran główny. W jaki sposób? Przez dotknięcie kafelka symbolizującego dany produkt i ikonki trzech kropeczek w jego prawym górnym roku.   

Inteligentna wyszukiwarka z autosugestią dla łatwiejszego dostępu do finansów osobistych

Nowy layout aplikacji Revolut ma poprawić dostępność i łatwość nawigacji. Pomóc ma w tym inteligentna wyszukiwarka na górze każdego z ekranów, by można było przenieść się w dowolne miejsce w apce. Gdy tylko klient zaczyna wpisywać hasło w wyszukiwarkę pojawią się autosugestie, powiązane tematycznie lub ostatnio wyszukiwane, by dodatkowo przyspieszyć proces.

Czytaj także: Revolut: liczba Polaków kupujących bitcoin przez aplikację podwoiła się w I kwartale >>>

“Nowa wersja aplikacji zapewni naszym klientom możliwość interakcji i szybkiego dostępu do ulubionych funkcji. Ulepszony interfejs to efekt analizy sugestii przesłanych przez klientów w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Mam nadzieję, że nowy design da im większą kontrolę nad apką i codziennymi finansami” – powiedział Ivan Vazhnov, szef zespołu Android wRevolut.

Od założenia w roku 2015, Revolut rozwinął ofertę produktów wykraczającą daleko poza wymianę walut, dodając kolejne usługi takie jak, Revolut Junior, Kryptowaluty, Towary, Sejfy, Rewards i wiele innych. Dzięki kontom prywatnym i firmowym Revolut pomaga uporządkować sprawy finansowe, zapewniając większą kontrolę, obniżając koszty, przyspieszając płatności i łącząc ludzi na całym świecie. Stał się jedną z największych społeczności Fintech liczącą ponad 15 milionów klientów.

Źródło: Revolut