Revolut udostępnia lawendowe karty Metal

Revolut udostępnia lawendowe karty Metal
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut uzupełnił kolekcję Metal o nowe karty w odcieniu lawendy.

Zaprojektowana z myślą o grupie ceniących design klientek i klientów, wycięta z nierdzewnej stali karta Metal otrzymała niespotykany, subtelny kolor. Tym samym, dołącza do luksusowej kolekcji, w której można znaleźć metalowe karty w kolorach Gold, Rose, Silver, Space Grey i Black.

Jak zamówić nową kartę?

Karta może być zamówiona od dziś z poziomu aplikacji przez klientów planu Metal lub osoby, które zdecydują się na upgrade swojego planu do Metal. Revolut kontynuuje poszukiwania w zakresie pięknych i funkcjonalnych kart, które wyrażają indywidualny styl osoby, która się nimi posługuje. To propozycja dla klientów, którzy cenią jakość i zwracają uwagę na detale. Uwaga: karta przyciąga spojrzenia i zwraca uwagę. Revolut jest prawdopodobnie jedyną marką, która udostępnia karty w tym odcieniu.

Benefity dla posiadaczy karty Revolut Metal

Wszystkie karty Revolut Metal łączą się z benefitami w postaci 0,1% cashbacku w Europie i 1% na świecie, w przypadku zarówno walut tradycyjnych jak i cyfrowych (kryptowalut). Ponadto, w przypadku opóźnionego lotu pozwala skorzystać właścicielowi i trzem osobom towarzyszącym z saloniku lotniskowego, zapewnia polisę podróżną, ubezpieczenie zakupów oraz zwrot biletów na koncerty i wydarzenia, nielimitowaną wymianę walut, wypłaty z bankomatów i przelewy zagraniczne oparte o kurs międzybankowy, a także 5 kont Revolut Junior. Revolut Metal jest dostępny w rocznej subskrypcji w cenie 49,99 złotych/miesiąc. Kartę zamówić można bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Czytaj także: Revolut wyceniony na 33 mld dolarów; pozyskał 800 mln dolarów od inwestorów >>>

Źródło: Revolut