Revolut <18: aplikacja finansowa odnawia ofertę dla młodych

Revolut <18: aplikacja finansowa odnawia ofertę dla młodych
Źródło: Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut odnowił ofertę dla osób w wieku 6-17 lat.

Zmiana Revolut Junior, w Revolut <18 to nie tylko nowy design, to także nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość personalizacji karty płatniczej poprzez moduł do projektowania w aplikacji. Młodzi użytkownicy mogą uwolnić kreatywność i nanieść na kartę odręczne rysunki, teksty z możliwością wyboru fontu, gotowe obrazki i emotikony. W ten sposób karta staje się wyjątkowa i osobista.

Bezpieczeństwo i kontrola karty w aplikacji

Korzystając z funkcji bezpieczeństwa i kontroli karty w aplikacji, młodzi klienci Revolut mogą śledzić wykonane transakcje, otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach – co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a dzięki funkcji celów oszczędnościowych budować zdrowe nawyki finansowe. Ponadto, błyskawiczne powiadomienie wysyłane jest na telefon rodzica (lub opiekuna) ilekroć karta <18 jest użyta.

Funkcja “Revolut me!”

Rodzice mogą ustawić regularny dzień “wypłaty” kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do podjęcia i ukończenia, które warunkują wypłatę nagrody. Z myślą o wydatkach szkolnych i piątkowych domówkach, ale nie tylko, pojawiła się funkcja “Revolut me!”, która pozwala młodym prosić o pieniądze i wymieniać się darmowymi, błyskawicznymi przelewami z innymi użytkownikami Revolut <18.

“Cieszymy się mogąc udostępnić Revolut <18 nowym i obecnym młodym klientom. Liczymy, że nowy, pozytywny i pełen energii design przypadnie do gustu użytkownikom w różnym wieku poniżej 18 lat” – powiedziała Tara Massoudi, Revolut General Manager ds. Produktów Premium

“Poszliśmy wprost za uwagami zgłaszanymi nam przez klientów. Młodzi prosili o możliwość personalizacji Revolut <18 i właśnie taką funkcję dla nich uruchamiamy. Chcieli, żeby karta była bardziej ich. Dlatego, stworzyliśmy nieco bardziej “dorosły” design i nazwę. Revolut <18 to konto, które uczy się i rośnie wraz z użytkownikiem!” – dodała Massoudi.

Czytaj także: Revolut w aplikacji uruchamia pierwsze kursy, dotyczą kryptowalut >>>

Ponad 1,6 mln rodziców i młodych klientów Revolut Junior na świecie, w tym blisko 100 tys. w Polsce, jest teraz klientami Revolut <18.

Karta Revolut <18 jest darmowa i każdy rodzic (lub opiekun), który posiada konto w Revolut może utworzyć w nim konto dla dziecka. Jeśli młoda osoba posiada już swoje urządzenie mobilne (smartfon), może pobrać na nie aplikację Revolut <18 poprzez zeskanowanie QR kodu z ekranu telefonu rodzica (lub opiekuna). Nie jest to jednak konieczne do działania karty Revolut <18. Rodzice mogą stworzyć do 5 kont Revolut <18 (w zależności od planu, z którego korzystają w Revolut). Nastolatkowie mogą też sami zarejestrować konto, za pozwoleniem rodziców. Jeśli nastolatek nie zyskał jeszcze prawa do wyrażenia zgody na udostępnienie danych (w Polsce 16 lat), wtedy to rodzic (lub opiekun) może założyć mu konto z poziomu swojej własnej aplikacji. 

Źródło: Revolut