Ranking 50 największych banków w Polsce 2012: Prezentacja – IT Kontrakt – w sieci ekspertów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

IT Kontrakt specjalizuje się w outsourcingu Kadry IT w Polsce i za granicą. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki. Obecnie to 370 kontraktorów zatrudnionych na terenie całego kraju. Naszymi Klientami są największe banki i instytucje finansowe.

Współpraca z IT Kontrakt na zasadzie outsourcingu kadry IT pozwala skutecznie optymalizować koszty realizowanych projektów IT. W ramach realizowanych zleceń uzupełniamy już istniejące zespoły, budujemy nowe zespoły specjalistów od podstaw, a także przeprowadzamy testy systemów informatycznych.

Outsourcing kadry IT (outsourcing kompetencji) to kluczowy biznes IT Kontrakt, który stanowi około 95 proc. przychodów firmy.

W bazie danych specjalistów IT Kontrakt posiadamy życiorysy ponad 30 000 ekspertów, z którymi nasz dział rekrutacji jest w ciągłym kontakcie, sprawdzając cztery główne parametry:

  • kwalifikacje specjalistów,

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI