Program Praktyk Wakacyjnych w Warcie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Ruszył nabór do Programu Praktyk Wakacyjnych w Warcie. To szansa dla studentów ostatnich lat, nie tylko na zdobycie doświadczenia. Ponad połowa praktykantów uczestniczących w ubiegłorocznej edycji programu (28 osób z 50) pracuje obecnie w Warcie.

W tym roku w ramach Programu Praktyk Wakacyjnych na zainteresowanych czeka 50 miejsc. Praktyki są płatne i odbywają się w centrali Warty w Warszawie lub w placówkach regionalnych. „Program kierujemy do studentów ostatnich lat studiów" – mówi Wojciech Kęsik, dyrektor Departamentu Zarządzania Kadrami w grupie Warta. „Mogą zdobyć doświadczenie i spróbować swoich sił w różnych obszarach – tych typowo ubezpieczeniowych, takich jak: aktuariat, rozwój produktów, likwidacja szkód, sprzedaż i wsparcie sprzedaży, obsługa operacji ubezpieczeniowych. Praktyki proponujemy również w obszarze zarządzania projektami, audycie i compliance, kontrolingu, IT, a także w marketingu i PR" – wyjaśnia.

W trakcie trwania praktyk uczestnicy mają okazję do zapoznania się z funkcjonowaniem Warty, jej strukturą oraz kulturą organizacyjną.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń