Prezes Grupy ERGO Hestia z tytułem CEO of The Year

Prezes Grupy ERGO Hestia z tytułem CEO of The Year
Piotr Maria Śliwicki Fot. ERGO Hestia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Piotr Maria Śliwicki, prezes Grupy ERGO Hestia, otrzymał nagrodę European Leadership Awards w kategorii CEO of The Year, jako dowód uznania dla sukcesu, jakim jest stworzenie od podstaw wicelidera polskiego rynku ubezpieczeń.

Piotr Maria Śliwicki, prezes @ERGO_Hestia, otrzymał nagrodę jako dowód uznania dla sukcesu, jakim jest stworzenie od podstaw wicelidera polskiego rynku ubezpieczeń #ERGOHestia

4 kwietnia br., podczas gali VII edycji European Executive Forum, w imieniu prezesa Piotra M. Śliwickiego wyróżnienie odebrał Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu ERGO Hestii.

Laudację uzasadniająca wybór jury wygłosił prof. Tomasz Szapiro, członek kapituły konkursowej i były rektor Szkoły Głównej Handlowej – Laureatem statuetki w kategorii „CEO of the Year” zostaje wszechstronny manager, który od ponad 25 lat stoi na czele firmy zajmującej miejsce na podium największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. Stworzył dynamicznie rozwijającą się spółkę, która kładzie nacisk na wdrażanie innowacji i jest prekursorem tworzenia standardów dla całej branży. Laureat jest również inicjatorem licznych przedsięwzięć z zakresu odpowiedzialności społecznej. Wspiera osoby z niepełnosprawnością poszukujące pracy oraz jest promotorem młodej polskiej sztuki. Za swoje zasługi dla branży został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Przyszłość gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości technologicznej

Każdego roku w ramach Forum odbywa się debata dotycząca przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości technologicznej.

W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele międzynarodowego środowiska biznesowego, najważniejszych uczelni wyższych oraz reprezentanci administracji publicznej. Podczas Forum spotyka się grono ekspertów, którzy w trakcie wielowątkowej dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń wskazują nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce.

Więcej najnowszych informacji o spółce ERGO Hestia >>>

Organizatorem konferencji jest Executive Club zrzeszający przedstawicieli zarządów najważniejszych przedsiębiorstw polskich i międzynarodowych. Executive Club działa od roku 2005, jego członkami są liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Źródło: ERGO Hestia SA