Prezentacja: Innowacyjne rozwiązania

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

dodatek.it.bank.2010.foto.082a.100xFirma Konsmetal Alians Sp. z o.o. powstała w roku 1992 r. i od początku swojej działalności specjalizuje się w dostarczaniu mechanicznych urządzeń zabezpieczających. Obecnie, dzięki zdwojonej sile fachowców z Warszawy i Poznania, dysponuje najliczniejszym w branży zespołem specjalistów, największym zasobem wiedzy i doświadczenia, a także profesjonalnym i specjalistycznym sprzętem do transportu i montażu oferowanych produktów.

Wyroby znajdujące się w naszej ofercie odpowiadają ogłoszonym przez Narodowy Bank Polski wytycznym dla urządzeń zabezpieczających wartości pieniężne, wytycznym zawartym w Rozporządzeniu MSWiA z 7 września 2010 r. w sprawie szczegółowych zasad i wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne. Nasze produkty spełniają obowiązujące normy polskie i europejskie. Najwyższą jakość oferowanych produktów gwarantują przyznane certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

MULTISEJF XS

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, stworzyliśmy produkt zapewniający zarówno najwyższy dostępny na rynku poziom zabezpieczenia, jak i niespotykany dotąd komfort użytkowania. Stworzyliśmy najmocniejszą na rynku blokadę szuflad, przewyższającą odpornością wszystkie znane rozwiązania. Unikalność konstrukcji polega na tym, iż każda szuflada blokowana jest przez wytrzymałe rygle napędzane przez serwomechanizm. Dzięki temu szuflada działa praktycznie jak sejf.

Dostęp do szuflad kontrolowany jest elektronicznie z możliwością ustawienia indywidualnie dla każdej szuflady zwłoki czasowej w zakresie od 0 do 99 minut. Szuflady uchylają się samoczynnie. Istnieje możliwość zaprogramowania otwarcia w jednym czasie tylko jednej szuflady, poza szufladą wrzutową, która może być uchylona. Multisejf ma wbudowany system informowania o niedomknięciu szuflady (sygnał dźwiękowy i komunikat na wyświetlaczu) po upływie zaprogramowanego czasu w zakresie od 0 do 30 minut.

W panelu klawiatury zastosowano czytelny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz umożliwiający wyraźny odczyt nawet przy silnym ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na bank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI