Prezentacja: Drukarki atramentowe do biura Drukuj dwa razy szybciej i o połowę taniej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2014.09.foto.028.400xProdukty z nowej serii HP Offi cejet to nowa jakość w dziedzinie drukarek atramentowych dla firm. Najszybsza drukarka atramentowa na świecie, HP Offi cejet Pro X, poza profesjonalną jakością wydruków zapewnia również większą efektywność przy niższych kosztach eksploatacji. Rodzina HP Offi cejet Enterprise X rewolucjonizuje druk biznesowy - to zupełnie nowa kategoria produktów, które zaprojektowano pod kątem potrzeb dużych firm i przedsiębiorstw.

Nowa generacja drukarek atramentowych HP pomaga firmom zaoszczędzić czas i pieniądze. Drukarki HP Offi cejet Pro X i HP Offi cejet Enterprice X drukują kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości nawet dwukrotnie szybciej i do 50% taniej niż drukarki laserowe. Drukarka HP Offi cejet Pro X to najszybsza na świecie drukarka biurkowa, co odnotowano w Księdze rekordów Guinnessa.

Technologia HP PageWide. Nowa atramentowa generacja może tworzyć wydruki wysokiej jakości z prędkością nawet 70 stron na minutę (0,9 sekundy na 1 stronę wydruku). Technologia HP PageWide korzysta z zaawansowanych technik druku stosowanych w przemyśle poligrafi cznym, które teraz są dostosowane do skali zarówno małego, jak i dużego zespołu. Ponad 42 tysiące malutkich dyszy – wbudowanych w nieruchomą głowicę o szerokości strony A4 – jednocześnie nanosi cztery kolory oryginalnego pigmentu HP na poruszający się arkusz papieru. Ponieważ przesuwa się papier, a nie głowica, drukarki z serii HP Offi cejet Pro X są ciche, szybkie i niezawodne.

Koszty eksploatacji. Seria składa się z urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek, które zużywają nawet 50 proc. mniej energii. Wkłady atramentowe HP 970 i 971 wytwarzają do 50 proc. mniej odpadów niż w przypadku druku laserowego, bez pogarszania jakości wydruku. Ponadto zastosowanie oryginalnych wkładów XL (wkłady o powiększonej pojemności) w wydrukach czarno -białych pozwala drukować do 9200 stron przy koszcie 0,04 PLN za stronę. A wydruki kolorowe w ilości 6600 stron przy koszcie 0,20 PLN za stronę.

HP Offi cejet Pro X otrzymała znak Blue Angel, powszechnie uznawany w Europie za świadectwo proekologicznych właściwości produktu.

John Shane, Info Trends:

Obszar biznesowy jest zdominowany przez drukarki laserowe, ale wprowadzone przez ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI