Prezentacja: Dlaczego warto z nami rozmawiać?

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2012.09.foto.076.150x....bo dla nas Człowiek jest najważniejszy, a tam gdzie jest człowiek nie powinno zabraknąć dialogu, dialogu o jego codziennych potrzebach, ale również o trudnych życiowych sytuacjach.

MACIF Życie TUW interesuje się ludzkimi sprawami, potrafi rozmawiać o sprawach trudnych, takich jak skromne życie na emeryturze, inwalidztwo lub śmierć. Nasze towarzystwo ubezpieczeniowe jest po to, aby skutecznie zabezpieczyć od strony finansowej człowieka i jego rodzinę przed skutkami tych zdarzeń. MACIF Życie TUW działa tak, aby wypłacić należne odszkodowanie w sytuacji wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Występują tylko cztery wykluczenia w przypadku śmierci, które są jasno i rzetelnie przedstawione. Klient dokładnie wie, na jakich zasadach jest ubezpieczony.

Nasza rola to również aktywne wspieranie banków spółdzielczych w procesie zabezpieczania kredytów. Posiadamy specjalnie do tego dedykowany program informatyczny, który powstał przy wsparciu merytorycznym pracowników banków spółdzielczych. Dzięki temu nasze narzędzia są łatwe w obsłudze, a jednocześnie zawierają kompleksowe rozwiązania.

Podobnie jak banki spółdzielcze, rozmawiamy z każdym człowiekiem, każdy przypadek ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI