Prezentacja: Człowiek – najlepsza inwestycja

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Dobiega końca realizacja autorskiego projektu Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o. pt. "Akademia profesjonalnej sprzedaży produktów bankowych", dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkoleniem objęci zostali pracownicy banków spółdzielczych z terenu całej Polski.

Celem podstawowym projektu był wzrost konkurencyjności banków spółdzielczych poprzez rozwój kompetencji ich pracowników w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania zasobami ludzkimi.

W ramach projektu zaoferowano następujące szkolenia:

a. Strategiczne znaczenie sprzedaży,

b. Architekt zmiany – jak wpływać na postawę sprzedażową podwładnego,

c. Profesjonalny sprzedawca.

Ogółem w projekcie wzięło udział 1040 pracowników banków spółdzielczych w 57 grupach szkoleniowych. Zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia uzyskały 1032 osoby. Szkolenia realizowane były w siedzibie BODiE w Poznaniu oraz Warszawie, Toruniu, Tczewie, Wrocławiu, Olsztynie i Piwnicznej-Zdroju.

W opinii uczestników szkolenia prowadzone były przez trenerów o wysokim poziomie przygotowania merytorycznego i w miłej atmosferze.

Pani Teresa Augustynowicz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego „Wspólna Praca” w Kutnie, uczestniczyła w szkoleniu „Strategiczne znaczenie sprzedaży”, które odbyło się w Olsztynie. Bardzo wysoko oceniła zakres tematyczny tego szkolenia oraz to, że przeprowadzonych zostało dużo zadań praktycznych. Tematyka związana z motywowaniem pracowników zainspirowała Zarząd Banku do wprowadzenia „Kart samooceny pracownika”. Wykorzystanie tego narzędzia przyniosło wymierne korzyści w procesie podnoszenia efektywności pracy. Na wysoką ocenę tego szkolenia wpłynęło także miejsce, w którym się odbył...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI