Polecaj konto Meritum Banku i zarabiaj w programie „Przejdź do Meritum”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritum.bank.logo.250x76Meritum Bank uruchamia program rekomendacyjny "Przejdź do Meritum", w ramach którego klienci polecający swoim znajomym konto osobiste Banku zarobią 70 zł za otwarte konto. Dodatkowo, Bank co miesiąc będzie nagradzał osoby, z polecenia których otwarto najwięcej rachunków.

Konto w Meritum Banku może polecać każdy jego posiadacz, który zarejestruje się na stronie www.przejdzdomeritum.pl. Rejestracja jest konieczna, aby klient otrzymał link zawierający unikalny kod promocyjny, dzięki któremu Bank rozpozna z czyjego polecenia zostało otwarte nowe konto. Link z kodem promocyjnym klient powinien wysłać swoim znajomym, którym polecił otwarcie konta w Meritum.

Bank przyzna osobie rekomendującej nagrodę w wysokości 70 zł, gdy znajomy tej osoby otworzy konto i w ciągu 60 dni dokona kartą debetową operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł.

– Badania pokazują, że Polacy bardzo cenią sobie opinie znajomych, którzy wcześniej sprawdzili produkt i mogą potwierdzić jego jakość. Wierzymy, że program rekomendacyjny skłoni obecnych klientów Meritum do dzielenia się informacjami o zaletach naszego konta, dzięki czemu wiele osób przekona się do oferty Banku. Rekomendacja otrzymana od znajomej osoby, która korzysta z produktu to bardzo mocny argument przy podejmowaniu decyzji o otwarciu konta – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

Bezpłatne Konto Zarabiające można otworzyć przez Internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Posiadaczom konta Bank oferuje 3 miesięczną Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie wynosi 6 proc. w skali roku (dla kwot od 500 do 20 000 zł) oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 5 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki, bez względu na wysokość zdeponowanych środków. Konto zapewnia także bezpłatne przelewy (zlecane przez Internet) oraz brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Programowi rekomendacyjnemu towarzyszy konkurs, w którym co miesiąc Bank będzie nagradzał klientów, z polecenia których zostało otwartych najwięcej kont. Klient, który w danym miesiącu zachęci najwięcej znajomych do otwarcia konta w Meritum otrzyma nagrodę: czytnik e-booków Amazon Kindle 4 WiFi.

Oprócz nagród comiesięcznych, Bank nagrodzi klienta, z polecenia którego otworzono najwięcej kont w trakcie trwania całej promocji. Nagrodą będzie iPad mini z Wi-Fi + Cellular, 32GB. W konkursie będą brane pod uwagę konta z wydaną kartą debetową, którą w ciągu 60 dni od otwarcia konta dokonane zostaną operacje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

Program rekomendacyjny będzie trwał do 30 czerwca 2013 roku. Regulamin programu dostępny jest na stronie www.przejdzdomeritum.pl.