Podkarpacki Bank Spółdzielczy kolejny sezon wspierać będzie Asseco Resovię

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bs.podkarpacki.02.500x153Podkarpacki Bank Spółdzielczy przedłużył umowę z naszym klubem na kolejny sezon. Siedem wspólnych lat, zaowocowało sześcioma medalami Mistrzostw Polski oraz niezapomnianymi siatkarskimi emocjami.

Jako Bank chętnie angażujemy się w sponsoring podkarpackich zespołów sportowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Klubem i osiąganych przez niego wyników. Dlatego też po raz kolejny będziemy kontynuować współpracę sponsorską z Klubem, licząc że dzięki naszemu zaangażowaniu i wsparciu przyczyniamy się do budowania mistrzowskiej drużyny – mówi Lesław Wojtas, Prezes Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji współpracy z Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym. Od kilku lat ta współpraca obejmuje nie tylko świadczenia finansowo-reklamowe, ale również nasz klub korzysta z usług finansowych świadczonych przez ten czołowy polski bank. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy pracowników banku, a produkty bankowe są nowoczesne i bardzo atrakcyjne finansowo – mówi Bartosz Górski, Wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.

Źródło: Przegląd Ligowy